Liposuction Fiyatları

2721
54436
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir. Üstelik liposuction yapılacak bölge sayısına göre fiyat da değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir. Aşağıdaki foto liposuction ile yağ alım bölgelerini göstermektedir. Siz de bu fotoya bakarak hangi bölgelerde sorununuz olduğunu belirleyebilirsiniz.

liposuction fiyatları neye göre belirlenir

Bazı terimlerin yanlış kullanıldığını görüyorum. Örneğin baldır, diz ve ayak arasıdır. Uyluk ise kalça ve diz arasıdır. Pubis ise genital bölgenin üzerindeki kıllı bölgedir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır. Boyunuz ve kilonuz arasında 20 birimden az bir fark varsa ( örneğin 160 cm boy için en fazla 80 kg olmalısınız) liposuction için uygun bir aday sayılırsınız. Bize ulaşarak 2019 liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da 0 533 6921598 den akşam saat 22.00’ye kadar arayabilirsiniz. Ama bence en iyisi İstanbul’da yaşayanlar için 0 212 2967878’den randevu alarak gelmek. Muayenenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Konu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

2721 YORUMLAR

 1. Merhabalar boyum 1.66 kilo:88 basen problemi yaşıyorum. Basenlerimden problem yaşıyorum bu işlemi yaptırsam sonrasında tekrarlarmı ve fiyat alabilirmiyim.

 2. Boyum 1.64 kilom 53 bacaklarım ve kalçam liphodistrofi hastalığından dolayı ince.Göbek ve sırt yağlarım var çok olmasa da… Çok kafama takıyorum. Çözümü var mıdır acaba?

 3. Merhaba,
  1.74 boyundayım ve kilom 68. Problemim kilo fazlalığı değil. Bir bacağımın diğerine göre daha kalın olması. İki bacağı ve baseni eşit hale getirmeniz mümkün mü? Ve fiyat öğrenebilir miyim?

 4. Merhaba 171 boyum 60 kg 1 yıl içinde yaklaşık 27 kg verdim. Büyük miktarda azalmasına rağmen vajinamjn üst kısmındaki (galiba adı pubis) bir türlü tam erimedi. Fiyat alabilir miyim acaba

 5. Merhaba, 156 boyundayım ve 53 kiloyum. Özellikle basen bölgemseden kurtulamıyorum. 42 kiloyken bile basenim vardı. Basen ve karın için fiyat alabilir miyim.

 6. Merhaba,
  1.60cm boy ve 78 kiloyum. Kilolarim orantili bicimde tum vucuduma daginik. Yukaridan baslarsak gidi, ust kol, karin, uyluk ici ve diz ici icin ayri ayri fiyatlarinizi ogrenebilir miyim? Vaktiniz icin tesekkurler

 7. Merhaba 1.70 boyundayım 85 kiloyum basen kısmı zayıfladığım da bile gitmiyor fiyat öğrenebilirmiyim ve tekrar aynı bölgede yağ birikimi söz konusu mu şimdiden teşekkürler cevabınız için

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.