Liposuction Fiyatları

1184
29234
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır. Boyunuz ve kilonuz arasında 20 birimden az bir fark varsa ( örneğin 160 cm boy için en fazla 80 kg olmalısınız) liposuction için uygun bir aday sayılırsınız. Bize ulaşarak 2019 liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da 0 533 6921598 den akşam saat 22.00’ye kadar arayabilirsiniz. Ama bence en iyisi İstanbul’da yaşayanlar için 0 212 2967878’den randevu alarak gelmek. Muayenenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Konu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

1184 YORUMLAR

 1. 125 kg 1,81 boyundayım komple bir yağ aldırma istiyorum en fazla ne kadar yağ aldırılır bunun ve en az yağ aldırmanın fiyatını alabilirmiiyim ?

 2. Merhaba,
  1.55 m boyundayım, 62 kiloyum ve 32 yaşındayım. Doğum sonrası, göbek liposuctionı ile beraber, göğüs büyültme ameliyatı(kombin ameliyat) yaptırmak istiyorum.Yaklaşık ücret hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

 3. Merhaba 31 yaşında erkeğim boyum 1.86 kilom 79 gövde üstü fit olmasına karşın kalca basen kısmı coook orantısız yağlı tahmini bi fiyat verirseniz bende değerlendirebilirim iyi günler

 4. Merhaba ,
  70 kiloydum. Diyet ve sporla 57 kiloya düştüm. Boyum 1,65. Sadece göbeğimi eritemiyorum ve düz olsun istiyorum. Ayva göbek dedikleri kadar. Fiyat alabilirmiyim ?

 5. Sort bölgesi Özellikle basen bölgemden aldırmak istiyorum. Basenlerim cep gibi duruyor.
  Boy:1.72 kilo: 70 yaş :35
  2 cocuk dogurdum.
  4 yıl önce tüp mide ameliyatı oldum. 110 kilodan 70 e dustum.
  Yag aldırma işlemi gercekleştirebilir mi.
  Fiyatı ne kadardır.

 6. Merhaba,
  boyun 1,67 ve kilom şuan 73, karın göbek bölgemde sıkıntı yaşıyor ve işlem uygulatmak istiyorum, fiyat konusunda bilgi rica.
  Kolaylıklar dilerim.

  • Merhaba, boy kilo uygun. Hangi bölgelerden yağ aldırmak istiyorunuz?
   0090 533 6921598 den bana ulaşabilirsiniz. 0 212 2967878 den randevu alabilirsiniz.

  • Merhaba, boy kilo uygun. Hangi bölgelerden yağ aldırmak istiyorunuz?
   0090 533 6921598 den bana ulaşabilirsiniz. 0 212 2967878 den randevu alabilirsiniz.

 7. Merhaba 1.60 boyundayim 66 kiloyum gobek ve mide bolumunde sıkıntim var yani alt karın ve üst karın bölgesinden yağ aldirmak iatiyorum fiyat alabilirmiyim

 8. (Yağ Aldırma) Hakkında Bilgi Almak İstiyorum, erkek 49 yaşındayım 174 cm boy ve 85 kiloyum en çok göbek bel ve belimin arka kısımları bölgesınde yağlanma var. Bu bilgiler doğrultusunda sizden bir fiyat aralığı almak istiyorum,lütfen yardımcı olurmusunuz.

 9. (Yağ Aldırma) Hakkında Bilgi Almak İstiyorum, erkek 34 yaşındayım 175 cm boy ve 93 kiloyum en çok göbek bel ve belimin arka kısımları ile kasık bölgemde yağlanma var. Bu bildiler doğrultusunda fiyat aralığı verebilirmisiniz.

 10. Merhaba
  Basen ,kalça,bel,karın bölgelerini yaptırmak istiyorum.boy 168 kg71 toplam fiyat alabilirmiyim.son olarak yazdığım bölgelerden aynı gün hepsini olabilirmiyim.
  İyi çalışmalar…

 11. Merhaba,
  59 kg, 1,69 boyundayım.
  Karın ve mide bölgesinde liposuction yapmak isterim. İkiz hamilelik sonrası bir hamilelik daha geçirdim.
  Teşekkürler

 12. Merhaba defne hanım
  1.67 boyundayım kilom 78 doğum dan sonra kilolarımı veremedim basen bölgesi yan simit liposakşin ücretleri nedir rica etsem yardim ci olursanız sevinirim

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.