Liposuction Fiyatları

382
13777
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır. Boyunuz ve kilonuz arasında 20 birimden az bir fark varsa ( örneğin 160 cm boy için en fazla 80 kg olmalısınız) liposuction için uygun bir aday sayılırsınız. Bize ulaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da 0 533 6921598 den akşam saat 22.00’ye kadar arayabilirsiniz. Ama bence en iyisi İstanbul’da yaşayanlar için 0 212 2967878’den randevu alarak gelmek. Muayenenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Konu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

382 YORUMLAR

 1. Hocam 1.83 29 yaş 91 kiloyum aşırı spor yapıyorum lakin göbek kısmındaki yağlar erimiyor vares liposuction yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim saygılar

 2. merhaba yasim 21 1.82 boy 81 kg bel,iç ayak ,ve kalça yani kadınlardaki yağlanan bölgeler yağlandı gitmiyor dengesiz görüntü var fiyatlar nedir acaba .tesekkür ederim

 3. Merhaba,
  41 yaşındayım 1.69 boyunda 71 kilodayım.spor merkezinde vucüt yağ oranım fazla çıktı 2ayrı bacakta(basen ve kalça)4 er buçuk yağ oranı tespit edildi.
  Ayrıca göbek iç karın yeni yağlanmaya başlamış ,son 6 ayda nedeni belirsiz 62 kilodan 71 kiloya çıktım,
  Ben göbek te çok az yağlanmayı,ve özellikle basen bacak ve kalçadaki yağları aldırmak,sıkılaştırmak istiyorum ve bunun yanı sıra popo kaldırma operasyonlarının tamamının işlem bilegisini ve fiyatınızı öğrenebilirmiyim?
  Teşekkür ederim

 4. Merhabalar 21 yaşındayım ideal kilomdayım fakat yüzüm kiloma göre fazla yüz bölgesinden kilo aldırma için fiyat nedir? Teşekkür ederim

 5. Merhaba. Yaşım 23. Boy 1.45 Kilo 43 .. Boyum İle Kilom orantılı minyonum. Göbek-bel çevremde inatçı yağ oluşumu var kendimi bildim bileli hafif göbekliyim asla gitmiyor. Fiyat

 6. Selam,
  Boyum 183 kilom 97 . Liposuction için en iyi yöntem hangisidir? Siz bu yöntemi uyguluyor musunuz? Benim ölçülerime göre alınacak olan yağ miktarı nedir? Ücret hakkında bilgi alabilir miyim ?

 7. Merhaba ben 20 yasindayim 10 aydir araliksiz spor yapiyorum alt karin bolgemdeki yaglanmalar ne yapsam gecmedi. Boy 1.87 kilo 83. Üst karin gergin ve kaslar belli oluyorken alt karinda eskiden kalma yaglar mevcut. Liposuction a uygun muyum ve fiyat ne kadar?

 8. Merhaba ,
  32 yaşındayım 88 kilodayım ve 181 cm boyundayım Ne kadar yağ aldırmam gerekiyor ve fiyat nedir öğrenebilir miyim?

  Teşekkürler

 9. Merhabalar,
  178 boy 37 yas 105 kilo. Göbek bölgesi ve kasık bölgesi için ayrı ayrı fiyat alabilirmiyim. İstanbul dışındayım ancak resim gönderebilirim. Teşekkür ederim.

 10. Merhaba. 22 yaşındayım 164 boy 83 kiloyum. Karın bölgesi, basen ve bacaklarımdan yağ aldırmak istiyorum. Derim sıkıdır. Fiyat alabilir miyim mümkünse.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here