Liposuction Fiyatları

2348
47140
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir. Üstelik liposuction yapılacak bölge sayısına göre fiyat da değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir.

Bazı terimlerin yanlış kullanıldığını görüyorum. Örneğin baldır, diz ve ayak arasıdır. Uyluk ise kalça ve diz arasıdır. Pubis ise genital bölgenin üzerindeki kıllı bölgedir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır. Boyunuz ve kilonuz arasında 20 birimden az bir fark varsa ( örneğin 160 cm boy için en fazla 80 kg olmalısınız) liposuction için uygun bir aday sayılırsınız. Bize ulaşarak 2019 liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da 0 533 6921598 den akşam saat 22.00’ye kadar arayabilirsiniz. Ama bence en iyisi İstanbul’da yaşayanlar için 0 212 2967878’den randevu alarak gelmek. Muayenenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Konu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

2348 YORUMLAR

 1. Yaşım 18, boyum 163, kilom 57. Genetik olarak belim kalın.Bel inceltme ameliyatı istiyorum ve simit bölgesindeki yağları aldırmak istiyorum. Vücudumun kum saati gibi olmasını istiyorum. Fiyat nedir ?

 2. Ölçüm yaptırdım, bacaklarımda 3,5 gr yağ var basen bölgemden vaser lipo ile yağ aldırmak istiyorum fiyat verir misiniz? ve hangi hastanede ameliyat oluyor? 1 gün hastanede yatış var mı? korse kaç gün kullanılıyor?

 3. Merhaba 41 yaşındayım boyum 1.80 kilom 130 kg ” meme, bel ve göbek bölgesinden yag aldırmak istiyorum ne gibi işlemler yapılıyor ortalama bir fiyat verebilir misiniz?

  • Merhaba, boyunuza göre kilonuz fazla. 100 kiloya düşebilirseniz daha sağlıklı ve güzel bir liposuction işlemi olur.
   Meme için ise işlem yapılabilir.

 4. merhabalar, defne hanım 24 yasındayım 1.70 boy 68 kilo aslında bir şey yok gibi görünüyor ilk bakışta fakat sıkı kilo alma ve verme durumu söz konusu genetik olarak en son 80 kilo oldum ever kilo verdim ancak karın bel bacak kol bölgesi yağlarından kurtulamadım ya da sıkılaşamıyorum, bilmiyorum.. kol değil de özellikle bel karın bölgesi için maliyeti nedir ve zamanı nasıl yönlendirmeliyiz..

 5. Merhaba Defne Hanim,
  Boyum 182cm kilom 93kg göbek ve popo çevremde ki yağları aldırmak istiyorum. Ne kadarlık bir ücret çıkar. Is ve Spor hayatina kac hafta sonra dönebilirim

 6. merhaba ben Serdal, boyum 1.75 ve kilom 77kg. vucutumdaki ya orani yuzde 21.
  göbek ve yanlarimdan (simitler) aldırmak istiyorum. fiyat bilgisi alabilirmiyim?
  yaş 32.

  ve eşimede bilgi almak istiyorum.
  boy 1.65 ve kilo 77kg
  ic bacak, göbek ve yanlar (simitler)

 7. Merhaba Defne Hanım,

  Boyum 178 kilom 92 göbek ve bel çevremde ki yağları aldırmak istiyorum, Tahmini olarak Ne kadarlık bir ücret çıkar. Operasyon sonrası hemen işe güce dönebilir miyiz yoksa 1-2 gün dinlenmek gerekir mi?

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.