Liposuction Fiyatları

993
25320
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır. Boyunuz ve kilonuz arasında 20 birimden az bir fark varsa ( örneğin 160 cm boy için en fazla 80 kg olmalısınız) liposuction için uygun bir aday sayılırsınız. Bize ulaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da 0 533 6921598 den akşam saat 22.00’ye kadar arayabilirsiniz. Ama bence en iyisi İstanbul’da yaşayanlar için 0 212 2967878’den randevu alarak gelmek. Muayenenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Konu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

993 YORUMLAR

 1. Fiyat bilgisi alabilir miyim? 163 boy 69 kiloyum. Kilom vücuduma yayıldığı için ayrı ayrı mi işlem uygulanması gerek ve bunun ücrete yansıması nedir?

  • Fiyat bilgisi alabilir miyim? 163 boy 69 kiloyum. Kilom vücuduma yayıldığı için ayrı ayrı mi işlem uygulanması gerek ve bunun ücrete yansıması nedir?

 2. merhaba ben 33 yaşındayım 57 kg 1.68 boyum arkamda bel çizgilerim var iki yanda ve biraz yağlanma bir de ,kalça kısımlarımdaki yağlar bir de önden yanlarımda yağlanma bana bu üçü için fiyat verebilirimisiniz?

 3. 141 kiloydum ve yaklaşık 45 kilo verdim. ama şu an 100 kiloyum boyum 1,82 cm ama göbek bölgemde hafif bi sarkma kaldı ve hâlâ göbek bölgemde fazlalık var. bu sarkma için öneriniz varmı ve tabiki maliyet önemli

  • Merhaba, boy kilo uygun. Ancak bacağın hangi bölgelerinden yağ alınacağına göre fiyat değişir. Birde karnınızda sarkma var mı?

 4. Merhaba, yaşım 32. Boy 1.78 kilo 94. Erkek. Göbek bölgesinde yağ aldırmayı düşünüyorum. Fiyat ve detaylı bilgilendirme rica ediyorum.

 5. Merhaba ben 36 yaşındayım 3 sezeryanli doğum yaptim.bay 167 kilo 66.göbek ve bel yağlarını aldırmak istiyorum.yag aldirdiktan sonra deri gerdirme gereklimi?fiyat alabilirmiyim

 6. Merhaba
  33 yasindayim 61 kiloyum boyum 1.63 bolgesel yag aldirma fiyatlari ne kadar?
  Yuz germe fiyatlari? Meme diklestirme fiyatlari ne kadsr Tesekkurler

 7. Merhaba 38 yaşındayım, 1 Doğum yaptım. 160 boyum 73 de kilom. Karın ve yan yağları aldırmak istiyorum. Fiyatını öğrenebilir miyim?

 8. Merhaba defane hanim boyum.168 kilom 67
  Basen gobek ve kol icin fiyat ogrenebilir miyim ? Bide sadece kol ve gobek haricinde basenin fiyatini ogrenebilirmiyim?

 9. Merhaba Defne Hanım,
  166 boyunda 58 kiloyum. 21 yaşındayım. Karın bölgemdeki yağları aldırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.