Liposuction Fiyatları

1704
36931
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir. Üstelik liposuction yapılacak bölge sayısına göre fiyat da değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır. Boyunuz ve kilonuz arasında 20 birimden az bir fark varsa ( örneğin 160 cm boy için en fazla 80 kg olmalısınız) liposuction için uygun bir aday sayılırsınız. Bize ulaşarak 2019 liposuction fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ya da 0 533 6921598 den akşam saat 22.00’ye kadar arayabilirsiniz. Ama bence en iyisi İstanbul’da yaşayanlar için 0 212 2967878’den randevu alarak gelmek. Muayenenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Konu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

1704 YORUMLAR

 1. Merhaba, Boyum 173 Kilom 70, Yaşım 21 Bundan önce 126 Kiloydum ve zayıfladıktan sonra sarkmam oldu sporla verdiğim için çok değil ama beni rahatsız ediyor. göbeğim belim ve sırt bölgem için düşünüyorum. Fiyat alabilirsem sevinirim.

 2. Merhaba boyum 1.71 kilom 63 özellikle karın,kollar ve bel bölgesi kilolarımı veremiyorum. 1.5 sene önce doğum yaptım. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 3. Merhaba 21 yaşında, 1.53 CM boyum 49 kiloyum. Ama bacak içi yağlarım asla sporla gitmiyor tavsiye üzerine size ulaştım. Bacak için ücretinizi öğrenebilir miyim? Teşekkürler Şimdiden.

  • Merhaba, boy, kilo uygun. Baldır derken kalça ve diz arası mı yoksa diz ve ayak arası mı demek istediniz? Doğrusu diz ve ayak arasıdır. Ama bazı yerlerde kalça ve diz arasına da baldır deniyor. Oysa doğrusu uyluktur.

 4. Merhaba yaş:45 boy:1.74 kilo:107 karın ön yoğun bel çevresindede az var bacaklar ve popo da yok denecek kadar az sırt ve göyüsde az doktor hanım ücret ne kadar olur

  • Merhaba, boyunuza göre kilonuz fazla. 95 civarına düşebilirseniz karın ve bel yağ alımı operasyonu yapılabilir. Göğüs ise yapılır.

 5. Merhaba,

  Yaş – 31
  Boy – 175 cm
  Kilo – 86
  Simit bölgesinden ( karın ve yanlardan) yağ aldırmak istiyorum. Fiyat alabilir miyim lütfen?
  Teşekkürler

 6. merhabalar,
  33 yaşındayım 1,60 boyundayım ve 93 kiloyum. tam bir armut vucudum var. kalça ve baldırlarımdan yağ aldırma ameliyat olmak istiyorum. konu hakkında bana yardımcı olurmusunuz?

 7. Merhabalar, yaşım 23. Boy 183, kilo 112 kiloludan cok fazla iri duruyorum. İç bacak, göğüs, ve bel bölgesi için fiyat alabilir miyim acaba? Ayrıca gıdımda fazla yok fakat kemikli durmasını istediğim için ayrı olarak onun içinde fiyat almak istiyorum. İyi çalışmalar dilerim 🙂

 8. Merhaba, 155 boyunda 54 kiloyum iç bacak yağlarını aldırmak istiyorum. %19,7 yağ oranım var. 3 sağ bacakta 3 te sol bacakta yapım var. Fiyat öğrenebilir miyim?

 9. merhaba yaşım 19 1.60 boyundayım 59 kiloyum bel simit bölgesinden yağ aldırmak istiyorum kilo alınca direk yanlarım çıkıyor fiyat nedir

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.