Yağ enjeksiyonu yüz gençleştirmede çok etkili

1
54

Günümüzde herkes yoğun  bir tempoda yaşıyor. Evden işe, işten eve koşuştururken hayata ara vermek bir süre dinlenmek mümkün olmuyor. Bu nedenle estetik kaygılarından da bu yoğun hayatın içinden kopmadan gidermek istiyorlar.

40 yaş sonrası yüzde oluşan değişiklikler herkesin malumu. Deri incelir, deri üzerinde bir takım çizgilenmeler ve damarlanmalar, lekeler oluşur. Göz altlarında halkalanma ve ağız kenarı çizgilerde derinleşme, en rahatsızedeni de çene bölgesindeki sarkmadır. Çene çizgisi ve gıdı bölgesindeki problemler aşırı bariz olduğunda tek çözüm yüz germe. Ama iyileşme sürecinden korkulduğundan bu işlem daha az tercih ediliyor. Tüm yüze yapılan yağ enjeksiyonu 45- 65 yaş arası ciddi bir alternatif olabilir.
Yağ enjeksiyonu 30 dakikada tamamlanan, aynı gün taburcu olmanın mümkün olduğu bir işlem. Sadece yüzdeki çöküntüleri doldurmakla kalmaz. Yüz derisinde gerginleşme ve içindeki kök hücreler ile yüz derisinde yenilenme gençleşme sağlar. Doğru yapılan uygulamalarda sonuçlar oldukça yüz güldürücü ve doğaldır. Yağ enjeksiyonu fiyatları da artık oldukça makul ve herkesin ulaşabileceği seviyelere inmiştir.
Yağ enjeksiyonu kalıcılık süresi kişinin yaşı, kişisel yapısı ile ilişkilidir. Ortalama %30 yağ dokusunun yüz bölgesinde daimi olarak kaldığı kabul edilmektedir. Bazı hekimler yağı ilk seansta alıp buzdolabında depolamayıp ve diğer uygulamalarda tekrar uygulamayı tercih ediyor. Ben her zaman taze uygulamadan yanayım. Buzdolabı yerine kişinin kendinde yağın durması daha sağlıklı bence.
PAYLAŞ

1 YORUM

  1. DEFNE HOCAM ÇENE UCU VE YANAKLAR İÇİN KÖK HÜCRE YAĞ DOLGUSU NE KADARA YAPARSINIZ İNDİRİM YAPAR MISINIZ

    ———————————-

    Merhaba Kamil Bey
    Öncelikle yüzünüzün fotosunu ve şikayetlerinizi öğrenebilirsem değerlendirme yapabilirim. Whatssap dan aşağıdaki numaraya ya da bu maile yüzünüzün önden ve her iki yandan fotosunu gönderebilir misiniz ?

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here