Işık dolgusu fiyatları

394
26579

Öncelikle ışık dolgusunun en olduğunu kısaca anlatalım. Işık dolgusu ; göz altı torbası denilen gözün alt kısmında oluşan şişkinlik ve morlukların göz altına enjekte edilen bir madde ile uzun süreli olarak giderilmesidir. Ekonomik olması ve uzun süreli bir çözüm getirmesi sebebiyle Türkiye ve Avrupa ‘da çok tercih edilen bir yöntemdir. Ülkemizde kısa sürede ve her hangi bir komplikasyon oluşmadan başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Gözaltı torbalarına mucize çözüm

Seneler geçtikçe dokularımızdaki elastik madde salınımı azaldığı için cildimizde yaşlanmanın belirtileri görülür. Bundan korunmak için bir çok şeye dikkat etmeliyiz. Göz kremleri vs. nin artık etkisiz kaldığı durumlarda göz altı ışık dolgusu imdadımıza yetişir. Alt göz kapağı altında mor veya koyu görünen bölgenin çukurluğu gider ve aydınlanır.

Bu durum kişide yorgun, mutsuz bir görüntüye sebep olur. Makyajla kapatmaya çalışsak da yeterince başarılı olamayız. Üstelik bunları her gün ve hatta gün içinde defalarca tekrar etmek gerekir. Günümüz kadını iş hayatının içine tamamen daldığı için bu tür makyaj tekrarları iş kaybına sebep olabiliyor. Göz altı ışık dolgusu ile uzun süre göz altı morluklarından kurtulmak mümkün. İşlem bir kaç dakikada bitiyor. Kişiye göre değişmekle birlikte 12-24 ay arasında kalıcılığa sahip oluyor. Yorgunluk, solukluk, mutsuz, görüntüden kurtuluyor,”sana ne oldu, tatilden mi geldin “gibi sorularla karşılaşıyorsunuz.

Işık dolgusu fiyatları nasıl belirlenir ?

Ücret hesaplama yöntemi genellikle kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bunun sebebi göz altı morluklarının / şişkinliklerinin boyutu ile alakalıdır. Eğer boyut küçükse uygulanacak ilacın miligramı da düşük olacağından daha ekonomik bir fiyat ortaya çıkacaktır. Uygulama yapılacak alan büyük ise biraz daha fazla olacaktır. Ancak her durumda fiyatı belirleyen temel unsur kullanılacak malzemenin kalitesi ile eşit orantılıdır. Elbette doktordan doktora da fiyatlar değişiklik gösterebilir. Her sağlık sorununda olduğu gibi güvendiğiniz bir doktor’a bu işlemi yaptırmalısınız. Doktor olmayan kişilere ışık dolgusu ve diğer tedavi yöntemlerini uygulattırmaktan kaçınmalısınız.

Sonuç olarak ; Göz altı morluklarının ve göz altı şişkinliklerinin tedavisinde uzun süreli sonuç almayı sağlayan ışık tedavisini güvendiğiniz bir doktora ülkemiz şartlarında oldukça ekonomik bir şeklide yaptırabilirsiniz. Uzman ellerde yapıldığında işlem çok kısa sürecek ve Sadece nadir de olsa işlem sonrasında kızarıklık ve basit morluklar dışında her hangi bir yan etki oluşmayacaktır.

PAYLAŞ

394 YORUMLAR

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.