Göz altı torbaları

14
1058
Yıllar pek de insaflı değil. Özellikle orta yaşlardan sonra göz altı torbaları dediğimiz gözümüzün alt kısmında morluk ve şişlik oluşması sorunu toplumumuzda sıkça yaşanmaktadır. Oysa size kolay bir şeklide bu problemden kurtulabileceğinizi söyleseydik ne düşünürdünüz ?
Sürdüğümüz onca göz çevresi kremi de ne yazık ki bir süre sonra derdimize çare olmaktan uzak kalır ve sadece geçici bir çözümdür.
Problemi daha geniş açıklamak gekerise ; alt göz kapağı altında halka şeklinde bir çöküntü ve koyuluk oluşur. Hatta zamanla bu halka damla şeklinde aşağı doğru uzar. Bu görünüm “Yorgun musun? Üzgün müsün, muayyen gününde misin?” gibi sorulara maruz kalmamıza neden olur. Bu sorulara cevap vermek zorunda kalmamak için her sabah ayna önünde boyama operasyonu yapmamız gerekir. Makyaj ürünleri sağ olsun. Ama bunlar da gün içinde silinebilir. O zaman oluşan görüntüyü düzeltmek de tam uzmanlık gerektirir. Siz de ben gibi çok meşgulseniz, bence uzun süreli kalıcı hilelerden yararlanın. Bu durumun ilacı göz altı ışık dolgusudur. Bu ürün çoğu zaman başarıyı oluşturan özel bir üründür. Gerçekten göz altı gibi hassas bir bölgeye uygulamak için ideal. Bir dakika içinde sağlıklı görüntüye kavuşuyorsunuz. Kalıcılığı genel olarak 2 sene. Bu işleme uygun olup almadığınız tespiti için muayene olmalısınız. Göz altı torbalarından kurtulmanın böyle kolay ve ekonomik bir yolu varken bunu tercih etmek çok akılcı olacaktır. Üstelik sağlık açısından da her hangi bir zararı bulunmamaktadır.

Göz altı torbalarından ışık tedavisi ile kurtulun

Göz altına uygulanan ışık dolgusuyla alt göz kapağındaki yorgunluk izlerinden kurtulursunuz. Yanaklarınız daha sağlıklı görünür. En önemlisi de bu değişikliği herkes fark eder ama neden olduğunu anlamaz. Artık “Tatile mi gittin?” sorusuna maruz kalırsınız.

Işık tedavisi nedir ve nasıl uygulanır ?

Göz altında oluşan morluk veya şişkinliklerin olduğu bölgedeki deri altına enjektörle hyaluronic asit enjekte edilerek yapılan tedaviye ışık tedavisi adı verilir. Birkaç dakika içinde tamamlanan bir işlemdir. Sonuçlar hemen görülür. 1 hafta içinde tam oturur.

Etki mekanizması

İşlem sonrasında uygulanan asit maddesi su tutucu bir madde olması sebebiyle bölgenin kuruluğunu engeller ve daha nemli, canlı, diri bir görüntü oluşmasını sağlar. Adeta o bölgeyi parlattığı için ışıklı dolgu diye nitelendirilir.

Yan etkileri

Yapılan araştırmalar sonucunda uzun vadede her hangi bir yan etkisinin olmadığı saptanmıştır.  Kısa vadede ise iğnenin girdiği yerde morluk ve kızarıklık durumları oluşabilir. Bu etkiler de tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden bir kaç gün içinde iyileşir.
Sonuç olarak özellikle gece az uyunduğunda, alkol sonrası sabahlarında iş arkadaşlarınızı, çevrenizdeki tanıdıklarınızın uykuyu alamadın mı ?  yorgun musun ? gibi tepkilerine maruz kalmamak için rahat bir şekilde bu yöntemi tercih edebilirsiniz.
PAYLAŞ

14 YORUMLAR

  1. Merhaba 23 yasindayim ergenlikten beri beliren goz alti torbalari ve bazen hafif dusen goz kapagi sorunum var. Tedavi sureci nasil oluyor , ayakta mi yatakli mi , isten izin alacagim icin soruyorum. Ve ortalama fiyat ogrenebilir miyim teswkkurler

  2. Merhaba göz altı torbalarim için ve göğüs büyültme ameliyatiniz için hem bilgi hem fiyat alabilir miyim göz torbalarim ırsi daha önce ameliyat oldum bir sene içinde yine çıktı bilginize

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.