Göğüs büyütme fiyatları

342
36815
meme büyütme fiyatları

Göğüs büyütme giderek artan bir hızda yaptığımız ameliyatlardan. İnsanların temel problemleri halledildikten sonra sıra üst yapıya geliyor. Göğüsler bir kadın için en önemli dişilik öğesi. Olağandan büyük veya küçük göğüs kadının kendisini eksik hissetmesine sebep olabiliyor. Bundan bir kaç yıl önce sadece yüksek gelir grubunun yetişebileceği fiyatlarda olan göğüs büyütme ameliyatı günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber bir hayli ucuzladı. Üstelik kredi kartlarının yaygınlaşması ödeme kolaylığı getirdi. Talep arttıkça üretimi artan meme silikon fiyatları da düştü. Bir çok özel hastane açılması sayesinde rekabet artışı fiyat düşmesini sağladı. Muhafazakar hanımlar için benim gibi kadın estetik cerrah sayısı arttı. Bunun gibi bir çok etkenin birleşmesi sayesinde orta gelir grubundaki kadınlar da meme büyütme ameliyatı olabiliyorlar.

Göğüs büyütme fiyatları hakkında bir çok efsane mevcut. Bir zamanlar birisi silikon taktırmış dendiği zaman ya ünlü birisidir ya da çok zengin birisidir diye düşünülürdü. Zaten o yıllarda bu ameliyatı yapan plastik cerrahlar da ünlüler kadar medyada görülen ve bilinen kişilerdi. Zaman insanları değiştirdiği gibi toplumları da değiştiriyor. Gögüs büyütme ameliyatı günümüzde gerek bakış açısı gerekse ulaşılabilirlik olarak toplumun neredeyse tamamı tarafından kabul gören bir işlem halini aldı. Nasıl ki saç yaptırmak, kuaföre gitmek, alışveriş yapmak günlük hayatın, sosyal yaşamın bir parçası olduysa tüm estetik ameliyatlar, tabi göğüs büyütme de normal işler listesindeki yerini aldı.

Silikon taktırma fiyatları Avrupa’da hala çok yüksek. O yüzden ülkemize Almanya, Fransa, Kanada, hatta Avusturalya’dan bir çok insan göğüs büyütme ameliyatı için geliyorlar. Arap ülkelerinden de birçok gelen var. Tabi bu durum ülke ekonomimiz açısından da çok iyi. Ülkemiz bu sayede döviz kazanıyor. Sağlık turizmini devletimiz de destekliyor. Bunları niye anlatıyorum? Bu ve benzeri olaylar sayesinde ülkemiz zenginleştiği için hepimize düşen milli gelir artıyor. Alım gücümüz yükseliyor. İnsanlar daha çok para kazanır hale geliyorlar. Arz arttığı için fiyatlar da düşünce hiç aklına gelmeyen kişiler bile silikon taktırıp mutlu olabiliyor.

Göğüs büyütmede uygun silikonu belirleme konusundaki videomuz:

Göğüs büyütme fiyatları takılan silikonun kalitesine, ameliyatın yapılacağı hastaneye, silikonun takılma yöntemine ve doktorun ücretine bağlı olarak değişmektedir. Birde yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme yapılacaksa o da ayrı bir fiyat tarifesine tabidir. Tabi göğüste sarkma varsa meme toplama da gerekeceği için ameliyat süresi ve fiyatı da ister istemez artacaktır. Bizim burada fiyat belirtmemiz yasak olduğu için ortalama fiyat aralığı bile veremiyorum ama 2017 yılı göğüs büyütme fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizi hiç çekinmeden akşam saat 22.00’a kadar arayabilirsiniz.

+90 212 296 78 78

+90 533 692 15 98

PAYLAŞ

342 YORUMLAR

 1. Merhaba ben 22 yaşındayım boyum 1.68 ve 55 kiloyum yağ enjeksiyonu yaptırabilir miyim ? Birde silikon ve yağ enjeksiyonu fiyatlarını öğrenebilir miyim?

  • Merhaba, biraz zayıfsınız, o yüzden sizden yeterli yağ çıkacağını sanmam. Ama görmek lazım. Silikonla meme büyütme fiyatları damla silikon için … TL yuvarlak silikon için … TL Detaylı bilgi için beni 0 533 6921598 den arayabilir ya da 0 212 2967878 den randevu alarak görüşmeye gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 2. MeRhabalaR gögüsleRim yok denecek duRumdalaR 28 yaşındayım ve damla silikonmu yoksa yuvaRlak silikonmu tercih etmeliyim doğal biR göRüntü için fiyatlaR hakkında bilgi veRiRseniz seviniRim.

  • Merhaba, meme büyütme fiyatları damla silikon için … TL yuvarlak silikon için … TL Hangisinin size uygun olduğuna görüştüğümüzde birlikte karar veririz. Detaylı bilgi için beni 0 533 6921598 den arayabilir ya da 0 212 2967878 den randevu alarak görüşmeye gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 3. Merhaba 25 yaşında 163 boyunda 62 kilodayım.benim memelerimin biri diğerinden çok fazla küçük memem yok değil daha önce devlet hastanesinde muayene olmuştum kas altına gerek olmadığını söylemişti doktor.çok büyük protez istemiyorum sadece aynı boyutta olup bir beden kadar büyümesi yeterli benim için.2-3 hafta içinde ameliyat olmayı düşünüyorum fiyat bilgisi mail atarsanız sevinirim

  • Merhaba, asimetri olduğuna göre farklı boyutlarda silikonla simetriyi sağlarız diye düşünüyorum. Tabi net olarak sizi görünce söyleyebilirim. Ortalama meme büyütme fiyatları damla silikon için … TL yuvarlak silikon için … TL Detaylı bilgi için beni 0 533 6921598 den arayabilir ya da 0 212 2967878 den randevu alarak görüşmeye gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 4. Merhaba Defne hanım benim göğüslerim yok denecekten bile yok resmen sadece meme ucundan ibaret en azından bi 85 bedene ulaşmasını istiyorum. Bunun için fiyatını öğrenmek bilgi edinmek istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

 5. Merhaba 23 yaşındayım ve goguslerim çok küçük. İnanılmaz küçük hemde meme başım bile küçücük yok denecek kadar. Silikon taktırmak istiyorum bilgi alabilir miyim ne kadar fiyatları?

 6. Merhaba defne hamim 21 yasindayim 1 cocugum var bnm hic gogsum yok denecek kadar küçük boyum 1.70 60 kilom zayifim yani yag enjeksiyonu sadece yeterli olur mu sizce 😔

  • Merhaba, yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme özel bir durum. Bir miktar meme dokunuz olması gerek. Çok büyük bir form verilmez. Ama sonuç doğal olur. Sizi görmemde yarar var. 0 533 6921598 den beni arayabilirsiniz.

 7. Meraba benim göğüslerim emzirme den dolayı aşırı derecede sarktı hem sarkma nin düzelmesi için hem silikon için fiyat nedir açaba. .Bi de merak ettiğim bi konu acaba sarkan goguse ameliyat izi kalmamasi açısından sadece silikon yaptırmak istesem olabilir mi…yani dolgun fakat aşağı sarkmış bi goguse bile raziyim sırf o iz kalmasın diye ..böyle bişey mümkün mü. .

  • Merhaba, sizi mutlu edecek ameliyat silikon ve meme dikleştirme kombine ameliyatıdır. Tek başına silikon mutlu etmez. Tabi bunun için göğüs altında bir izi kabullenmeniz gerek. Çok belli olmayan sadece sizin yada eşinizin gördüğü bir iz olduğu için çoğu kadın bunu, sarkık memeye tercih ediyor. Ama tabi karar sizin. Bu ameliyatın fiyatı … TL 0 533 6921598 den beni arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 8. İyi çalışmalar Defne hanım. 34 yaşındayım 2 çocuk sahibiyim toplamda 3 yıl boyunca emzirdim. Göğüslerim çok küçük ve deformasyon var silikon fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum. Bir de izmirde yaşıyorum ameliyat süreci ve yolculuk durumları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  • Merhaba, meme büyütme fiyatları damla silikon için … TL yuvarlak silikon için … TL memede sarkma varsa silikonla beraber meme toplama da yapılacağı için … tl. Detaylı bilgi için beni 0 533 6921598 den arayabilirsiniz. İzmirden geleceğiniz için 4-5 gün burada kalsanız iyi olur ama aynı gün ameliyat olup dönen de çok hastam var.

 9. Merhaba, Ben 23 yaşındayım ve 75a bile büyük geliyor. Yurtdışında yaşıyorum. Fiyat bilgisini öğrenebilirmiyim? Ve bu ameliyat için gelirsem nekadar uzun bir süre kalmam gerekir?

  Teşekkür ederim

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here