Jinekomasti fiyatları

186
4259
jinekomasti fiyatları

Estetik ameliyatlar ilk başlarda sadece kadınların baş vurduğu girişimlerdi. Üstelik o zamanlar fiyatlar çok yüksekti. Sadece yüksek gelir grubundaki insanlar yaptırabiliyordu. Yalı, yat, yazlık, kürk, mücevher, pırlanta gibi zenginlik işaretlerinden birisiydi. Çünkü bu işlemleri yapan doktor sayısı çok azdı. Üstelik ülkemizin ekonomik durumu pek parlak değildi. Halkımız önceliğini geçim derdine vermişti. Günümüzde bu durum çok şükür değişti. Artık estetik cerrahi ameliyatları orta gelir düzeyi diye tabir edilen aileler tarafından bile karşılanabilir hale geldi. Bir değişiklik de sadece kadınların tekelinden kurtularak erkekler için de güzelleşmenin bir yolu oldu.

Erkekte meme büyümesi, bir erkeğin kendini feminen görünümde hissetmesine sebep olabiliyor. Mayo giyemediği için deniz veya havuz keyfinden uzak kalma, dar giysiler giyememe gibi rahatsızlıklara yol açabiliyor. Tıpta bu rahatsızlığın adına jinekomasti diyoruz. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğimiz jinekomasti fiyatları düşünce erkekler bu ameliyatı yaptırarak daha iyi bir vücut hattına sahip olabileceklerini düşünüyorlar. Haksız da değiller.

Her jinekomasti rahatsızlığı olan erkek bu ameliyatı yaptırmak zorunda değil. Eğer kendini mutsuz hissetmiyorsa hiç gerek yok. Çünkü jinekomasti bir sağlık problemi değil. Kozmetik bir problem. Ama beraberinde bir aşırı kilolu olma durumu varsa ya da jinekomastiye sebep olan bir rahatsızlık varsa o zaman bir sağlık probleminden söz etmek mümkün. O durumun tedavisini öncelikle yapmak gerekir. Yoksa pür bir jinekomasti, ameliyat ile düzeltilebilir.

Jinekomasti fiyatını belirleyen en önemli etmen, memenin büyüklüğü. Malum erkek memesi yağ ve meme bezinden meydana gelir. Bu dokuların büyüklüğüne göre jinekomasti derecesi belirlenir. 1. derece jinekomasti en hafifidir. Çoğunlukla sadece liposuctionla çözümlenir. 2. dereceden itibaren ki en büyüğüne 4. derece denir, meme bezini de almak şarttır. ( konuyla ilgili video altta ) Aksi taktirde o meme yeterince küçülmez. Kişiyi de mutsuz etmeye devam eder. İkinci bir ameliyat yaptırmak zorunda kalabilir. Rahatsızlığın derecesi arttıkça ameliyat süresi uzayacağı için jinekomasti fiyatları da artar.

2018 yılına ait jinekomasti fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz: 0 533 6921598

PAYLAŞ

186 YORUMLAR

 1. hocam sadece meme ucunda buyume var duş aldigimda veya dokundugumda büzülüp küçülüyor bunun icinde jinekomasti ameliyati gerekli midir ?

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 2. Merhaba Defne Hanım, Ergenlik döneminde şişmanlama ile beraber meme büyümesi yaşamıştım 14 yaşında devlet hastanesine gitmiştim. Ve tüm hormon testleri ve ultrason yapılmıştı. Jinekomasti teşhisi konulmamıştı. Yağ dokusu kilo verirse ortadan kalkar demişlerdi. Daha sonra bu sorun kilolu olduğum dönemde gerçekten artmakta kilo verdiğimde azalmaktaydı. Fakat meme ucum şiş durumda idi. Su temasında ya da ellediğimde büzüşen fakat daha sonra tekrar genişleyen bir meme ucundan bahsedebilirim. 22 yaşında tekrar bir doktora gittim. Ve ultrason da tekrar jinekomasti olmadığı yağ dokusu olduğu söylendi. 183 boyundayım 58 kilo bile olsam o deri bir türlü yapışmıyor ve meme ucu sürekli şiş bir şekilde kalıyor. Bu durumdan rahatsızım şuan 25 yaşındayım ne gibi bir yol izlemem gerekli? Önerdiğiniz bu yolda maliyet ne kadar olur? Lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 3. Merhabalar jinekomasti sorunumun olduğundan eminim fakat derecesi hakkında bir fikrim yok. İlk başlarda sporu bıraktığım için olduğunu düşündüm ama araştırdığım zaman öyle olmadığını anladım. 19 yaşındayım ve jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum. Çok abartı olmasa da bu rahatsızlığım var ortalam bir fiyat duymak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Kardeşimin de tek göğsü jinekomasti oldu tek göğsü biran önce olmak istiyo fiyat verirmisiniz ama biz 1. 2. Derece olduğunu bilmiyoruz
  Boy.1.88
  Kilo :64

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 5. Jenokomastinin Kaçıncı Derece Olduğunu Nasıl anlarız yaşım 16 göğüsüm çok büyük ve fiyatlar nedir bu yaşta ameliyat olunur mu bilmek istiyorum lütfen yardım edin

 6. Merhaba Ben Sanırım 1.Dereceden Jinekomastiyim 1 Ve 2.Dereceden Jinekomasti Tedavisinin Fiyatları Nedir Kaç Gün İçinde Yapılır Sonrasında Morluk Şişlik Kalırmı Bide Bunun Dışında Üst Vücuda Liposuction Yaparsak Onun Fiyatı Ne Olur

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.