Jinekomasti fiyatları

369
7495
jinekomasti fiyatları

Estetik ameliyatlar ilk başlarda sadece kadınların baş vurduğu girişimlerdi. Üstelik o zamanlar fiyatlar çok yüksekti. Sadece yüksek gelir grubundaki insanlar yaptırabiliyordu. Yalı, yat, yazlık, kürk, mücevher, pırlanta gibi zenginlik işaretlerinden birisiydi. Çünkü bu işlemleri yapan doktor sayısı çok azdı. Üstelik ülkemizin ekonomik durumu pek parlak değildi. Halkımız önceliğini geçim derdine vermişti. Günümüzde bu durum çok şükür değişti. Artık estetik cerrahi ameliyatları orta gelir düzeyi diye tabir edilen aileler tarafından bile karşılanabilir hale geldi. Bir değişiklik de sadece kadınların tekelinden kurtularak erkekler için de güzelleşmenin bir yolu oldu.

Erkekte meme büyümesi, bir erkeğin kendini feminen görünümde hissetmesine sebep olabiliyor. Mayo giyemediği için deniz veya havuz keyfinden uzak kalma, dar giysiler giyememe gibi rahatsızlıklara yol açabiliyor. Tıpta bu rahatsızlığın adına jinekomasti diyoruz. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğimiz jinekomasti fiyatları düşünce erkekler bu ameliyatı yaptırarak daha iyi bir vücut hattına sahip olabileceklerini düşünüyorlar. Haksız da değiller.

Her jinekomasti rahatsızlığı olan erkek bu ameliyatı yaptırmak zorunda değil. Eğer kendini mutsuz hissetmiyorsa hiç gerek yok. Çünkü jinekomasti bir sağlık problemi değil. Kozmetik bir problem. Ama beraberinde bir aşırı kilolu olma durumu varsa ya da jinekomastiye sebep olan bir rahatsızlık varsa o zaman bir sağlık probleminden söz etmek mümkün. O durumun tedavisini öncelikle yapmak gerekir. Yoksa pür bir jinekomasti, ameliyat ile düzeltilebilir.

Jinekomasti fiyatını belirleyen en önemli etmen, memenin büyüklüğü. Malum erkek memesi yağ ve meme bezinden meydana gelir. Bu dokuların büyüklüğüne göre jinekomasti derecesi belirlenir. 1. derece jinekomasti en hafifidir. Çoğunlukla sadece liposuctionla çözümlenir. 2. dereceden itibaren ki en büyüğüne 4. derece denir, meme bezini de almak şarttır. ( konuyla ilgili video altta ) Aksi taktirde o meme yeterince küçülmez. Kişiyi de mutsuz etmeye devam eder. İkinci bir ameliyat yaptırmak zorunda kalabilir. Rahatsızlığın derecesi arttıkça ameliyat süresi uzayacağı için jinekomasti fiyatları da artar.

2019 yılına ait jinekomasti fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz: 0 533 6921598

PAYLAŞ

369 YORUMLAR

 1. 17 yaşındayım, geçen seneye kadar 1. derecede obezdim. Şu an beden kütle indeksim normal fakat göğüslerim diğerlerine göre fazla büyük ve beni rahatsız ediyor. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 2. Merhabalar hocam.31 yasındayım. 12-13 yasından itibaren memelern büyüklüğü mevcuttu. Ancak son iki yol içinde dahada büyüdü gibi hissediyorum. Genclik donemlerinde sporda yapıyordum. Ancak herhangi bir kücülme olmuyordu. En son 94 kiloydum diyete ve spora basladım tekrardan su an 84 kiloyum. Ama halen aynı. Fiyat ve ameliyatın içeriği hakkında bilgi alabilirmiyim?

 3. Merhaba,

  25 yaşımdayım. 120 kilodan 95 kiloya düştüm ve ameliyat olmak istiyorum. Fiyat konusunda bilgilendirme yapmanızı rica ederim.

  Teşekkürler,

 4. Merhaba;

  İsmim hakan.32 yaşındayım.1,70 cm 95 kg ağırlığındayım.Jinekomasti grade 3 evresindeyim.Ameliyat olmak istiyorum. Ultrason hormon sonuçlarım normal çıktı.Sormak istediklerim;

  Ameliyatta hangi anestezi uygulanacak?
  Kaç saat sürer?
  Vazer , lazer , lipo hangi tür ameliyat olmalıyım?
  Geçmeme riski var mı?
  Meme ucunda çökme olur mu?
  Ve Bu ameliyatın bana maliyeti ne kadar olacak?
  Meme bezi alınması şart mı?Alınırsa eğer ileride bir zararı olurmu?

  Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim…

 5. Hocam tahminimce 1.derece çok küçük ama rahatsız ediyor. Ameliyat olmak istiyorum. 1.75 boy 82 kilodayım fiyatı ortalama ne olur

 6. Merhabalar Doktorum.
  Ben 59 yaşında 1.70 boyunda 90 kilo ağırlığında emekli bir beyim. Jinekomasti ameliyatı olabilirmiyim, olabilirsem fiyatı ne kadar olur. 6 ay önce kalça protezi ameliyatı oldum, bunun bir sakıncası var mı ?
  Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

 7. Hocam selam jinekomasti için fiyat alabilirmiyim. Birde kaç yaşından itibaren yapıyorsunuz benim oğlumdada var ayrıca göğüs uçlarıda batık bu da düzeltilebiliyormu.Teşekkürler

 8. 30 yaşında 105 kg ağırlığında bir erkeğim kilo kısmım göbek ve göğüs kısmında çirkin duruyor bunun için tedavi fiyatı aralıkları nelerdir

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.