Jinekomasti fiyatları

62
2104
jinekomasti fiyatları

Estetik ameliyatlar ilk başlarda sadece kadınların baş vurduğu girişimlerdi. Üstelik o zamanlar fiyatlar çok yüksekti. Sadece yüksek gelir grubundaki insanlar yaptırabiliyordu. Yalı, yat, yazlık, kürk, mücevher, pırlanta gibi zenginlik işaretlerinden birisiydi. Çünkü bu işlemleri yapan doktor sayısı çok azdı. Üstelik ülkemizin ekonomik durumu pek parlak değildi. Halkımız önceliğini geçim derdine vermişti. Günümüzde bu durum çok şükür değişti. Artık estetik cerrahi ameliyatları orta gelir düzeyi diye tabir edilen aileler tarafından bile karşılanabilir hale geldi. Bir değişiklik de sadece kadınların tekelinden kurtularak erkekler için de güzelleşmenin bir yolu oldu.

Erkekte meme büyümesi, bir erkeğin kendini feminen görünümde hissetmesine sebep olabiliyor. Mayo giyemediği için deniz veya havuz keyfinden uzak kalma, dar giysiler giyememe gibi rahatsızlıklara yol açabiliyor. Tıpta bu rahatsızlığın adına jinekomasti diyoruz. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğimiz jinekomasti fiyatları düşünce erkekler bu ameliyatı yaptırarak daha iyi bir vücut hattına sahip olabileceklerini düşünüyorlar. Haksız da değiller.

Her jinekomasti rahatsızlığı olan erkek bu ameliyatı yaptırmak zorunda değil. Eğer kendini mutsuz hissetmiyorsa hiç gerek yok. Çünkü jinekomasti bir sağlık problemi değil. Kozmetik bir problem. Ama beraberinde bir aşırı kilolu olma durumu varsa ya da jinekomastiye sebep olan bir rahatsızlık varsa o zaman bir sağlık probleminden söz etmek mümkün. O durumun tedavisini öncelikle yapmak gerekir. Yoksa pür bir jinekomasti, ameliyat ile düzeltilebilir.

Jinekomasti fiyatını belirleyen en önemli etmen, memenin büyüklüğü. Malum erkek memesi yağ ve meme bezinden meydana gelir. Bu dokuların büyüklüğüne göre jinekomasti derecesi belirlenir. 1. derece jinekomasti en hafifidir. Çoğunlukla sadece liposuctionla çözümlenir. 2. dereceden itibaren ki en büyüğüne 4. derece denir, meme bezini de almak şarttır. ( konuyla ilgili video altta ) Aksi taktirde o meme yeterince küçülmez. Kişiyi de mutsuz etmeye devam eder. İkinci bir ameliyat yaptırmak zorunda kalabilir. Rahatsızlığın derecesi arttıkça ameliyat süresi uzayacağı için jinekomasti fiyatları da artar.

2018 yılına ait jinekomasti fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz: 0 533 6921598

PAYLAŞ

62 YORUMLAR

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

  • Merhaba, 0 533 6921598 e göğsünüzün önden, yanlardan ve alttan fotosunu gönderin bakayım. Foto çekerken kollarınızı kaldırmayın.

 1. Selam Defne hanim sorum olucakdi 1. yada 2. ve 3.derece oldugunu nasil anlaya bilirim ? Tskler bu arada bende ameliyat olmak istiyorum . Bana bi fiyat verirseniz simdiden tskler.

  • Merhaba, muayene olmanız yada bana foto göndermeniz lazım. İnternet sitemdeki jinekomasti sayfasında fotolarla dereceleri anlattım, o da fikir verebilir. 0 533 6921598 den bana ulaşabilirsiniz.

 2. 2.derece jinekomasti mevcut 4 5 sene önce fatkettim ozaman orta derece steroid kullandım onunla ilgili olduğunu öğrendim bıraktım 2 senedir spor yapmıyorum daha da ilarledi 6 aydır spor yapıyorum eski görüntüsüne nazaran durumum daha iyi ama ameliyat olmak istiyorum

  • Merhaba, ikisi arasında ciddi fark var. Fiyat için sizi yada fotonuzu görmem gerek.
   Siz en iyisi İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here