Jinekomasti fiyatları

223
5476
jinekomasti fiyatları

Estetik ameliyatlar ilk başlarda sadece kadınların baş vurduğu girişimlerdi. Üstelik o zamanlar fiyatlar çok yüksekti. Sadece yüksek gelir grubundaki insanlar yaptırabiliyordu. Yalı, yat, yazlık, kürk, mücevher, pırlanta gibi zenginlik işaretlerinden birisiydi. Çünkü bu işlemleri yapan doktor sayısı çok azdı. Üstelik ülkemizin ekonomik durumu pek parlak değildi. Halkımız önceliğini geçim derdine vermişti. Günümüzde bu durum çok şükür değişti. Artık estetik cerrahi ameliyatları orta gelir düzeyi diye tabir edilen aileler tarafından bile karşılanabilir hale geldi. Bir değişiklik de sadece kadınların tekelinden kurtularak erkekler için de güzelleşmenin bir yolu oldu.

Erkekte meme büyümesi, bir erkeğin kendini feminen görünümde hissetmesine sebep olabiliyor. Mayo giyemediği için deniz veya havuz keyfinden uzak kalma, dar giysiler giyememe gibi rahatsızlıklara yol açabiliyor. Tıpta bu rahatsızlığın adına jinekomasti diyoruz. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğimiz jinekomasti fiyatları düşünce erkekler bu ameliyatı yaptırarak daha iyi bir vücut hattına sahip olabileceklerini düşünüyorlar. Haksız da değiller.

Her jinekomasti rahatsızlığı olan erkek bu ameliyatı yaptırmak zorunda değil. Eğer kendini mutsuz hissetmiyorsa hiç gerek yok. Çünkü jinekomasti bir sağlık problemi değil. Kozmetik bir problem. Ama beraberinde bir aşırı kilolu olma durumu varsa ya da jinekomastiye sebep olan bir rahatsızlık varsa o zaman bir sağlık probleminden söz etmek mümkün. O durumun tedavisini öncelikle yapmak gerekir. Yoksa pür bir jinekomasti, ameliyat ile düzeltilebilir.

Jinekomasti fiyatını belirleyen en önemli etmen, memenin büyüklüğü. Malum erkek memesi yağ ve meme bezinden meydana gelir. Bu dokuların büyüklüğüne göre jinekomasti derecesi belirlenir. 1. derece jinekomasti en hafifidir. Çoğunlukla sadece liposuctionla çözümlenir. 2. dereceden itibaren ki en büyüğüne 4. derece denir, meme bezini de almak şarttır. ( konuyla ilgili video altta ) Aksi taktirde o meme yeterince küçülmez. Kişiyi de mutsuz etmeye devam eder. İkinci bir ameliyat yaptırmak zorunda kalabilir. Rahatsızlığın derecesi arttıkça ameliyat süresi uzayacağı için jinekomasti fiyatları da artar.

2018 yılına ait jinekomasti fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz: 0 533 6921598

PAYLAŞ

223 YORUMLAR

  1. Meme bezi ve yap dokusu alımı fiyat ne tutar? Bir de uygun görünülürse ameliyat için farklı şehirden gelinicek ortalama orda kaç gün yada kaç saat geçirilir ? İyi çalışmalar.

  2. Hocam senelerdir düşünüyorum ama cesaret edemiyor. (toplumsal muhabbetler vs) Ama karar verdim. Yaptıracağım gördüğüm kadar 2. derece var bende fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim Teşekkürler.

  3. Merhaba Kolay gelsin, benim 3. derece veya 2. derecede jinekomastim var. Devlete gittiğimde solda jinekomasti sağda ise yağ dokusu var. Senin jinekomasti ameliyatı artı liposuction olman gerekir dedi.İsterseniz fotoğrafımı da atabilirim mailden, doktor raporuyla beraber.Bu Konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.İyi çalışmalar

  4. merhabalar ben bu ameliyatı olmak konusunda gayet ciddiyim hayatımı çok etkliyor yaklaşık bir 5 yıldır maddi durumdan dolayı biraz sıkıntı yaşıyorum bana makul bir fiyat önerirmisiniz mailinizi bekliyorum hayırlı günler.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.