Burun estetiği fiyatları

58
7999
burun estetiği fiyatları

Burnu ile ilgili sorun yaşayan kişiler bir doktora başvurmadan önce her hizmet alma durumunda olduğu gibi fiyat araştırması yaparlar. Aslında sağlık sektöründe ilk bakılması gereken hizmet alınacak doktorun tecrübesi ve güvenilirliği olsa da bu durum reel hayatta böyle olmamaktadır. Bu yüzden bizde burun estetiği fiyatları hakkındaki merak edilenler ile ilgili bir yazı hazırlamaya karar verdik.

Hepimiz her gün bir kaç kez yüz temizliği ya da diğer güzellik işlemleri için aynaya bakıyoruz. Aynada yüzümüzde en çok baktığımız bölgemizin burnumuz olduğunu söylesem, sanırım yanlış olmaz. Yüzümüzün tam ortasındaki bu yapı tüm ifademizi etkileyen kilit noktadır. Bilhassa selfie çekme ve paylaşmanın moda olduğu günümüzde profilin en etkileyici parçası burundur. Burundaki değişiklikler yüz yapısını çok etkiler. Olumlu değişiklikler, örneğin sonucundan mutlu olunan bir burun estetiği ameliyatı kendimize olan güvenimizi arttırarak yaşam kalitemizi bile değiştirebilir. Olumsuz değişimler ise mesela burun ucunda çıkan bir sivilce gibi, bizi onu saklama yoluna iter ki bu yüzün ortasındaki yapıda bunu saklamak oldukça güçtür. Günümüzde yapılan estetik cerrahi girişimlerin başında burun estetiğinin gelmesinin esas nedeni de bu olmalı.

Burun estetiğinde fiyat nasıl belirlenir ?

Devlet hastaneleri olsun özel hastaneler olsun her hastanede burun estetiği yapan plastik ve estetik cerrahi uzmanı ya da kulak burun boğaz uzmanı var mutlaka. Bu kadar çok yapan olunca da sonuçlarından memnun olan da var olmayan da. Tabi yine bu kadar çok yapan olunca burun estetiği fiyatları düşük olan yer de var yüksek olan da. Fiyatı belirleyen kriterlerini 3 başlıkta sayabiliriz. Birincisi başvurulan sağlık kuruluşu, hastane veya kliniğin özellikleri, ikincisi başvuru yapılan doktorun tercihi, üçüncü ve son olarakta uygulanacak burun estetik tekniği olarak değerlendirilebilir.

Burun ameliyatını kim yapar ?

 1. Burun estetiğinde tecrübesi çok olan cerrah
 2. Size yakın benzerlikte hastalarının görüntülerinin sizi mutlu ettiği cerrah
 3. Kendisiyle birlikteyken, kendinizi güven içinde hissettiğiniz estetik cerrah

Yani sonuçta karar mercisi yine sizsiniz, o ya da bu kişi değil. Peki, karar vermede neler etkili oluyor?

 1. Türkiye için ne yazık ki ücretin düşük veya yüksek olması en önemli tercih sebepleri arasında yer alıyor.
 2. O cerrahın ameliyat ettiği tanıdık tavsiyeleri
 3. O cerrah ile ilgili İnternet üzerinde ve sosyal medyada yapılan yorumlar

Burun estetiğinde başarı nasıl sağlanır?

Her cerrahi operasyonda olduğu gibi burun estetiği operasyonunda da başarı elde edebilmenin belirli kriterleri vardır. Bunları özetle saymak gerekirse ;

 1. Doktorun söylediklerini tam olarak anlama ve uygulama
 2. Burun ve yüz özelliklerimizi tam anlayıp elde edilebilecek sonucun bizim yüz yapımıza ve kişiliğimize uygun olup olmayacağına doğru olarak karar verme,
 3. Anatomik yapısı (Örneğin deri yapısı, yüz uzunluğu gibi…) farklı olan kişilerin aynısı gibi olması gerektiğine yönelik saplantı, ( Örneğin şu sanatçının ağzı burnu ile benim ki aynı olsun )

Bence ülkemizde estetikle ilgili olsun ya da olmasın birçok kişinin aklından burnu ile ilgili bir düzeltme yapma isteği geçmiştir. Mesela nefes alma sıkıntısı olan birisi için aynı anda burnun şekilsel olarak da düzeltilmesi gayet makul olarak kabul edilebilir. Yani hem sağlığımız düzelirken hem de güzelleşmiş olacağız.

Sonuç olarak; birden fazla estetik cerrahla görüşüp, güven duygusunu hissettiğiniz doktorlardan bütçenize uygun birini seçmeniz en mantıklı burun estetiği fiyatı sonucuna sizi götürecektir.

Burun estetiği fiyatları ile ilgili video

PAYLAŞ

58 YORUMLAR

 1. Merhaba, burnumun kanatları geniş ve biraz da eğrilik var. Gözlerim ve dudaklarım çok küçük olduğu için burnum çok rahatsız ediyor beni. Birçok doktorla konuştum ama ya çok pahalı oldu ücretleri ya da güven vermediler. Git gide dışarıda kendime olan güvenimi kaybediyorum artık. Tahmini bir fiyat öğrenebilir miyim acaba?

 2. Merhabalar benim burnumda bi problem yok sadece goruntusu hosuma gitmiyor biraz yuzume buyuk geldigini dusunuyorum bana fiyat konusunda bilgi verir misiniz?

 3. benim burnumda hicbir sıkıntı yok sadece biraz uzun ve görünün acısından hoşuma gitmiyor bu yüzden burun küçültme operasyonu istiyorum ve fiyatını merak ediyorum..

 4. İyi günler. Nefes almakta güçlük çekiyorum,muayene olmaya gittiğim doktor burun eti olduğunu ve burun kemiğinde yamukluk olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Ben bunlar olmuşken estetik de düşünmeye başladım.Burnum şekil olarak kötü olmasa da yüzüme göre biraz büyük ve eski lekeleri var. Estetik olarak ne yapılabileceği ve fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?

 5. Merhabalar,
  burun estetiği yaptırmak istiyorum.Sağlık açısından hiçbir problemim yok sadece görünümünü beğenmiyorum.Ameliyat süreci fiyatı ve iyileşme süreci hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • Merhaba, 05336921598 e whatsappdan eşinizin yüzünün önden, her iki yandan ve alttan burun delikleri görünecek şekilde resmini gönderin bakayım. İstanbuldaysanız 02122967878 den randevu alarak gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 6. Burnumda iç kemik eğriliği ve burun kemeri mevcut çok değil ama yüzüme oranla büyük bir buruna sahibim estetik olmayı düşünüyorum tek çekincem işlemden sonra burnun 1 yıl sonra asıl şeklini alacağıyla ilgili okuduklarım size sormak istediğim ise işlemden 1 ay sonra eskiye oranla yüzüme yakışan bir burun görecekmiyim aynada yoksa 1 yıl sonra mı.. Ayrıca sizin yazılarınızı okudum beğendim anlattıklarıma bakarak tahmini bir fiyat söyleyebilirmisiniz Rumuz:Hukukçu

 7. Merhaba,burnumda et olduğu için rahat nefes alamıyorum hem burnumdaki eti aldırmak istiyorum hemde burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum.(tahmini fiyat nedir?)

 8. Merhaba defne hanim ben 43 yasindayim burun estetigi ve göğüs estetiği yaptirmak istiyorum.göğüslerimde bir sarkıklık yok ama çok küçükler iki ameliyatı aynı anda yapabiliyormusunuz?ve ne kadar bir maliyeti olur acaba

  • Merhaba, 05336921598 e whatsappdan yüzünüzün önden, her iki yandan ve alttan burun delikleri görünecek şekilde resmini gönderin bakayım. İstanbuldaysanız 02122967878 den randevu alarak gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 9. Merhaba , benim babam bağkurdan emekli burnumsa eğik çok kemerli değil ve Doğu da yaşıyorum yani İstanbul Ankara gibi pahalı bir şehir değil devlette veya özelde olursam bunun ne kadarı karşılanabilir yani en fazla ne kadar öderim cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba, 05336921598 e whatsappdan yüzünüzün önden, her iki yandan ve alttan burun delikleri görünecek şekilde resmini gönderin bakayım. İstanbuldaysanız 02122967878 den randevu alarak gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 10. Merhaba,ben yurtdışında yaşıyorum.İstanbulda burun ve meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum.Ffiyatlar hakkında bilgi edinmek istiyorum.Anladim kadarıyla karşılayıp otele yerleshtiriyorsunuz.
  Merak ettiğim şu:
  Bu iki ameliyat bir defada yapılabiliyor mu?Ya da ne kadar aralıklarla yapılabilir.Benim bir ay kadar bi iznim var.

  • Merhaba Sevcan hanım, bu 2 ameliyat birlikte yapılabilir. 1 hafta İstanbulda kalmanız yeterli. İkisinin birlikte fiyatı damla silikon tercih ederseniz … TL yuvarlak isterseniz … TL
   Havaalanından alınma konusunda yardımcı oluruz. Bütçenize uygun ve güvenli otel de tavsiye ederiz. Otel masrafları ameliyata dahil değildir. Detaylı bilgi için beni 0090 533 6921598 den arayabilirsiniz.

 11. Iyi günler, benim adim Elvan.yasim 19 .Yurtdisinbda kaliyorum ve Isdtanbukla burun estetigi icin gelmek istiyorum.Fiyat bilkgisi8 almak istiyorum, bide istanbulda kimsem yok benim, kalaca bir otel varmi hastane yakininda. Burnumun resimlerini gönderebiolkirim isterseniz.
  Saygilarimkla
  Elvan Dogan
  Op. Dr. Defne Erkara:
  Merhaba, sizi havaalanından alırız. Ofise yakın güvenli, bütçenize uygun otele yerleştiririz. Merak etmeyin Bize emanetsiniz. Yüzünüzün önden, her iki yandan ve alttan resmini bu maile yada 0090 533 6921598 e whatsappdan gönderin değerlendirip fiyat vereyim sevgiler.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.