Soru-Cevap

Ameliyatlı, ameliyatsız estetik ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı Op.Dr Defne Erkara yanıtlıyor. Aşağıdaki form aracılığıyla sorularınızı ve merak ettiklerinizi yazın, yanıtlayalım.

111 YORUMLAR

    • Memedeki süt kanallarının çoğunlukla yapısal ya da sonradan oluşan sorunlar nedeniyle kısa olması nedeniyle oluşur. Genellikle estetik sıkıntı ve emzirme sıkıntısına neden olur.

  1. Hocam çok kilo aldığım için çatlaklarım oluştu yarım cm genişliğinde birkaç çatlağım var beli göbeği açık giyinemiyorum kendimi kadın gibi çekici hissedemiyorum.Lazerle de belli bir yere kadar azalıyor yok olmuyor.Deri nakli olsa her türlü zorluğa razıyım sadece kafama takıyorum.Yada kesi atılıp dikilse çatlakların şekline göre belki şuanki genişliğinin onda biri kadar olur keloid skar kalmazsa.Bir fikrim yok en iyi yöntem nedir çatlaklarım sağ sol simetrik sias kemiği üzerinde karın germe ile kurtulacağım yerde değil.Teşekkür ederim şimdiden

SORU SOR

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.