1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız 31 Kişi oy verdi Ortalama puan: 4,10.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu nedir?

Yüz ve vücudun çeşitli yerlerinde dolgunluk sağlamak için o bölgelere yağ enjekte edilmesidir. Yanaklar, alın, yanak-dudak çizgisi, dudaklar, çene ucu, kalça ve bacaklarda çökük alanlar bu uygulamanın yapıldığı yerlere örnek olarak sayılabilir.

Yağ enjeksiyonu için yağ nerelerden alınır?

Yağlar özel liposuction enjektörleri ile genellikle karından alınır. Bel ve kalça bölgeleri de sık olarak yağ alımı yapılan bölgelerdendir. Liposuction planlanan kişilerin kol ve bacaklarından alınan yağlar ve hatta göz kapağı estetiği yapılan hastaların gözaltı torbalarından alınan yağlar da yağ enjeksiyonu için kullanılabilir.

Yağ enjeksiyonu nasıl yapılır?

Yağ enjeksiyonu genellikle lokal anestezi altında yapılır. Bazen genel anestezi altında yapılan bir cerrahi girişiminin bir safhası da olabilir. Örneğin yüz germe işlemi esnasında yanakların da yağ enjeksiyonu ile dolgunlaştırılması gibi… Alınan yağlar özel bazı işlemlerden geçirilerek (yıkama, santrifuj) transfer yapılacak bölgeye uygun bir enjektöre aktarılarak enjekte edilir. Bu işlemler sırasında herhangi bir kesi yapılmadığından iz bırakmaz.

Konu ile ilgili videomuz:

Yağ enjeksiyonu kalıcı bir dolgunluk sağlar mı?

Yeni yerine transfer edilen yağ hücrelerinin ne kadarı yaşar ise yağ enjeksiyonu o kadar kalıcı olur. Son zamanlarda geliştirilen bazı cihazlar sayesinde alınan yağlar hava ile temas ettirilmeden ilgili bölgeye transfer edilebilmektedir. Bu sayede doku kaybı daha az olduğu için yağların kalıcılık süresi de uzamaktadır.

Yağ enjeksiyonunun hyaluronik asit içeren dolgu malzemelerin kullanıldığı dolgunlaştırma işlemlerinden üstünlüğünün nedeni de budur. Yağ hücrelerinin hangi oranda canlı kalacağı, kullanılan cerrahi malzemeye, yağın alınış ve veriliş biçimine, yağların çeşitli işlemlerden geçirilerek aktarılmasına bağlı olarak değişmektedir.

Aktarılan yağların ortalama %40 ı 6 ay sonra kalıcılığını sürdürebilmektedir Bu yüzden bazı durumlarda yağ enjeksiyonunun tekrarı gerekebilir. Hareketsiz bölgelerde başarı şansı daha fazla olmaktadır. Örneğin yanak bölgesinde yağ enjeksiyonu daha başarılı olurken, bacak gibi hareketli alanlarda daha az başarılı olabilmektedir.

Yağ enjeksiyonu en sık hangi bölgelere yapılır ?

Yağ enjeksiyonunun en sık uygulandığı bölge yüzdür.

Dudakları kalınlaştırmak, ağız kenarındaki derin kırışıklıkları doldurarak yok etmek, elmacık kemiklerini dolgunlaştırmak hatta alt çeneyi biraz büyütmek amacı ile bir miktar yağ verilebilir.

Hatta prova amaçlı daha sonra yapılacak cerrahi girişimin öncesinde de yağ enjeksiyonu yapılabilir. Örneğin, elmacık kemikleri çok belirsiz olan hastalarda yağ enjeksiyonu ile elde edilebilecek sonuç önceden prova edilir. Sonuç tatmin edici bulunursa yağlar bir süre sonra biraz eriyeceğinden aynı dolgunluğu sağlamak amacıyla kalıcı bir çözüm olarak bölgeye implant uygulanır.

Yağlar kalçaların şeklini düzeltmek, daha önce yapılmış ve çöküklüklere sebep olmuş liposuction deformitelerini düzeltmek amacıyla da sıkça kullanılır Bazı kazalardan sonra oluşan çöküntüler yağ enjeksiyonu ile başarı ile doldurulabilir.

Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme

Göğüs büyütme amacıyla, seçilmiş vakalarda yağ enjeksiyonu yapılabilir. Özellikle fazla büyük bir meme istemeyen kadınlarda, eğer bel veya karın bölgesinde yeterli kaynak varsa çok iyi sonuç verir. Çok doğal bir görünüm sağlar. 1 yıl kadar sonra bir seans daha yapılırsa sonuç çok daha iyi olacaktır.

Yağ enjeksiyonu ne kadar sürer?

Yağ enjeksiyonu yaklaşık 30-60 dakika sürer. Lokal anestezi altında yapılsa da ameliyathane ortamında yapılmasında fayda vardır. Böylelikle sakinleştirici ilaçlar kullanılarak hastanın konforu arttırılabilir. Ayrıca ne kadar basit bir yöntem olarak görülse de bir çok aşamadan oluştuğu için ortamın tam anlamıyla steril olması gereklidir.

Yağ hücreleri depolanabilir mi?


Yağ uygulamasında artan yağlar steril tüpler içinde uygun soğutma ortamında depolanabilir. Tekrar enjekte edilebilir. Tekrar yağ alım zahmetinin olmaması nedeniyle hastalar tarafından tercih edilmesine rağmen, ben yağların taze olarak alınıp kullanılmasından yanayım. Yağların buzdolabı yerine kişinin vücudunda kalmasından yanayım. Kanımca bu tip işlemler yağ enjeksiyonunun başarısını düşürür ve enfeksiyon ihtimalini arttırır.

İşlem öncesi nelere dikkat edilmelidir ?

İşlem öncesinde 10 gün süreyle aspirin gibi kan sulandırıcı ajanlardan kaçınılmalıdır. Ayrıca hastanın geçmişindeki önemli rahatsızlıklar ve sürekli kullandığı ilaçlar varsa mutlaka doktora bildirilmelidir.

Hastanede kalış süresi ne kadardır ?

Yağ enjeksiyonu genel anestezi altında yapılsa bile hastanede yatış işlemi gerektirmeyen müdahale olup hasta aynı gün, işlemden birkaç saat sonra evine gidebilir.

Ameliyat sonrası neler yapılmalı ve nelere dikkat edilmelidir?

Yağ enjeksiyonu işlemi biter bitmez uygulama bölgesinde şişliği azaltmak amacıyla soğuk uygulamasına geçilir. Soğuk uygulaması jeller veya içi buz dolu torbalar yardımıyla yapılır. Genellikle saat başı 15 dakikada bir o bölgeye dolaştırılarak uygulanır.

İşlem sonrası, özellikle ilk iki gün, uygulama bölgesinde yağ enjeksiyonu miktarının ötesinde bir şişlik beklenir. Bu şişlik zamanla azalacaktır. Ancak dudak bölgesine yapılan enjeksiyonlarda süre uzayabilir ve şişlik bazen aşırı miktarlarda olabilir. Uygulama bölgesi işlemin hemen ertesi günü yıkanabilir ve nemlendiricili krem sürülebilir. 4.-5. günden sonrada uygulama bölgesine hafif bir masaj yapılması şişliklerin dağılmasına yardımcı olur. Şişliği artırması nedeniyle aşırı sıcaktan ve buhardan kaçınmak gereklidir.

Yağ enjeksiyonu, ilk birkaç gün dışında, genel olarak insanın günlük yaşantısını etkileyecek boyutlarda bir rahatsızlık vermez. İlk iki gün ödemin fazlalığı ve bazı alanlarda oluşabilecek morluklar nedeniyle daha çok dinlenerek geçirilmelidir.

Yağ enjeksiyonu için giriş noktalarına konulan küçük bantlar işlemden birkaç saat sonra ya da ertesi günü alınabilir. Koruyucu amaçla antibiyotik kullanımı önerilir. Bu süre yaklaşık 5 gündür.

İşlemden sonra erken dönemde yüzün ya da enjeksiyon alanının görüntüsünü sadece verilen yağ oluşturmaz. Ayrıca her ne kadar küçük olsa da, cerrahi bir müdahale gerçekleştiği için o bölgede bir ödemin gelişmesi normaldir. Bu ödemle yağ enjeksiyonunu birbirine karıştırmamak gerekir. Ödem ameliyattan sonraki günlerde hızlı bir şekilde dağılır, zamanla azalır ve kaybolur. Yağ enjeksiyonu ile yapılan doku büyütmesi işlemi ise kalıcı bir yöntemdir.

Yağ enjeksiyonununda çıkabilecek sorunlar nelerdir?

 • Alınan tedbirler ile oluşma olasılığı düşükte olsa her cerrahi girişimde görülebilen enfeksiyon riski yağ enjeksiyonunda da mevcuttur. Enfeksiyon bulguları işlem bölgesinde kızarıklık, ağrıda artış, aşırı hassasiyet, vücut ısısında yükselme şeklindedir. Uygun antibiyotik kullanımı ile enfeksiyon tedavi edilebilir.
 • Yağların bir kısmı belli bir süre sonra erir bu nedenle dolgunluk kaybı olur. O zaman işlem tekrar edilebilir. Yağlar homojen olarak dağıldığı için yağlardaki erime de homojen olur. Asimetri oluşumu çok nadirdir.
 • Uygulama bölgesinde uyuşukluk veya aşırı hassasiyet nadiren karşımıza çıkabilecek bir sorundur. Bölgenin masajlarla yumuşatılması, duyunun daha çabuk bir şekilde düzelmesine yardımcı olabilir.
 • Çok yüzeysel yapılan yağ enjeksiyonlarında işlem bölgesinde bir renk değişikliği karşımıza çıkabilir. Bu durumun düzeltilmesi son derece güçtür. Bu nedenle tekrarlayan ve yüzeye çok yakın enjeksiyonlardan kaçınılmalıdır.
 • Son derece nadir olmakla birlikte belirli bir noktaya aşırı yağ verilmesi ve yağın düzgün bir şekilde enjekte edilememesi durumunda, yağın gruplar halinde ele gelen kitlelere dönüşmesi söz konusu olabilir. Göz kapağı gibi derinin çok ince olduğu alanlarda bu durumla daha sık karşılaşılır. Tedavisi ise masaj ve doku ödemini azaltan ilaçların kullanımıdır.

Yağ enjeksiyonu fiyatları hakkında bilgi ve ön görüşme için lütfen bizi arayın. 0 212 2967878

243 YORUMLAR

 1. bunun yanında bişey daha sormak istiyorum hocam aynı zamanda burun ameliyatı oldum.sağ tarafım normalken sol tarafımda hissizlikvar bu normalmidir? bide burnumun üzerindeki deri kavlıyor sanki.çirkin bir görüntüsü var

 2. dudağıma 15 gün önce yağ enjeksiyonu yaptırdım.iğleşme çok az ilerliyor.ne yapmalıyım.şişkinlik hala kaybolmadı ve doğal bir görünüm kazanmadı.ara sıra yanmalar oluyor dudağımda

 3. Merhaba hocam ben 20 yaşında 1.83 boyunda kilom 74 ve erkeğim. kaşlarımın hemen üstü ve kaş ortasının üstümde kemik yapısı dışarı doğru. acaba şişkinliğin yukarısına yağ enjeksiyonu yapılip doğal bir görüntü elde edilebilir mi çok teşekkürler. Ve yapılırsa kalıcılık süresi ne kadar olur

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 4. Hocam iyi gunler 17 yaşındayım 1.70 boyun ve kilom 73. Vücudum normal fakat yanaklarım zayıf ama ben dolgun olmasını istiyorum acaba yağ enjeksiyonu yaptirmadan doğal yollarla nasıl yapabilirim çünkü yaşım daha küçük

 5. Merhabalar yağ enjeksiyonu yüzümün kenarlarına ve elmacığıma yapıldı ve çok değişik bir ifade geldi her akşam kendim masaj yapıp eritmeye çalışıyorum bir sıkıntı olmaz değil mi? Siz nasıl önerirsiniz ne yapmalı ve ne sıklıkla yapmalı?

 6. slm yanaklarım çok çökük yağ enjekte yaptırmak istiyorum…kalıcılığı konusunda endişelerim var…yapanların yorumları beni korkutuyor çoğu eski haline nasıl dönerim demiş…ltfn azcık rahatlatıcı yorumlarınızı bekliyorum..mersin deyim size nasıl ulaşabılırım operasyon yeriniz ist. damı

 7. Merhabalar ben 2 gun once burub ameliyati oldum ayni zamanya yanagima ve sudagima yag enjekte edildi.henuz tamponlarim alinmadi cok zorlu bir surec.dudagim kavusmuyor o kadae sistiki.bu sislik azda olsa ne zaman iner

 8. Mrblar defne hanım BN 4 gün önce yağ enjeksiyonu yaptırdım alnım da sorun yok ama yanaklarımda dokununca topak topak sertlikler geliyor elime bu dağılacak mı yoksa ödem geçince ortaya kitlerlermi cıkcak şimdiden TSK ederim

 9. Merhaba doktor, bu gun TV de doktor soyledi ki, insanin kendi yagindan yapilan dolgu 3 ay aralikla 2 kere yapilirsa bir omur boyu kalir ya ni gechici deyil. Siz yagla burun dolgusu yapiyorsunuzmu yani omurluk, kalici olan yagla burun dolgusu ve fiyati kachdir? Onceden teshekkur ederim.

 10. Mrb hocam bir ay önce karindan alinan yagla goz altina dogu yapildi goz altindaki odem halen gecmedi ne yapabilim yada ne zamana kadar gecer tsk ederim simdiden

 11. Ameliyati yapan doktor goz altina cerrahi mudahele ile o yaglarin ordan alinabilecegini onerdi hatta baska plastik cerrahlarada gosterdim kirpik altindan yapilan bir kesikle o yag toplarini ordan alip hafif gerecegini soyledi eger masajla gecme olasiligi varsa kestirmem cok da mantikli olmaz .size cok teşekkur ederim defna hanim.

 12. 1 bucuk sene once goz altina yag enjeksiyonu yaptirdim ama malesef yaglar top top orda kaldilar masajla gecer dendi malesef gecmedi bunun icin ne gibi bir cozum onerirsiniz .tesekkurler.

  • Hafta 2 defa başka birisi düzenli masaj yaparsa geçer diye düşünüyorum. Başka bir yolu yok. Bir kez daha yağ enjeksiyonu yapılıp o topların arada kalması sağlanabilir.

 13. Merhaba Defne Hanım
  Benim geçirdiğim başarısız bir rinoplasti sonucunda burnum fazla sıkılmış.Bu durum yağ enjeksiyonuyla düzelir mi ve düzelirse kalıcılığı ne kadar devam eder?

  • Merhaba, 05336921598 e whatsappdan yüzünüzün önden, her iki yandan ve alttan burun delikleri görünecek şekilde resmini gönderin bakayım. İstanbuldaysanız 02122967878 den randevu alarak gelebilirsiniz. Görüşmelerim ücretsizdir.

 14. Selamlar ben 4 hafta önce burun ameliyati göz alti torbasi ve yanaklara yag enjeksyonu yaptirdim, göz altim artik ameliyataki gibi mor degil ama mor koyu bir renk panda gibi sanki cökükde yanaklarim cok sis burun köküm cok sis, yaklasik ne zaman normal halini alir ? Lütfen bilgi verirseniz sevinirim maglum kendi hekimlerimiz ne yazikki islem bitince cok yogun

 15. Merhaba,

  İmplant yaptırdım ve üst dudak kemik erimesinden dolayı çökük duruyor!
  Yağ veya hyaluronik‘le düzelirmi?
  Yöntem ve Fiyat bilgisi verirseniz sevinirim!
  Saygılar
  Okay

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 16. Merhaba hocam ben yüzüme yağ enjekte yaptırmak istiyorum ama çok zayıfım yani benden yağ alınamayacak kadar zayıfım bunun için ne yapmam lazım ve bu işlem bana uygulanırmi yağ alınmadığı zaman

 17. Ben 21 yaşındayım göz altı morluk ve çöküklük var acaba yağ enjekte olabilir mi ve kalıcı bi tedavi olur mu dolgu geçici bi yöntem bu kalıcı mı ?fiyatta alabilir miyim?

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 18. Merhaba lar defne hanım ben 7 gün önce yag enjeksiyonu yaptırdım yüzüme çok aşırı şişti. masaj yapmak yerine sürekli sakiz çiğneyip günde 2 defa kiraz sapi cayi ictim odemmi gitti yağlarını erittim anlamadım yüzüm ameliyattan önceki gibi oldu hemen hemen. Sizce bu mümkün olurum

   • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz. Yaş, boy ve kiloyuda yazın.

 19. Merhaba, burun ameliyatı oldum. Bu ameliyattan sonra gideremediğim bir gözaltı torbası ve morluğu oldu. Yağ dolgusu ile o bölgenin kalınlaştırılabileceğini ve çukur görüntünün yok olabileceğini öğrendim bu doğru mu?

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz. Yaş, boy ve kilo bilgilerini de yazın.

 20. Merhaba yağ enjeksiyonu yaptırdım istediğim yern yanak burun kenarındaki boşluklar ve yüzümün kulağa doğru olan çukur kısmında dolguydu ama doktor hiç alakasi olmayan yerleri doldurmus rahatsız olduğum yerler duruyor ve elmacık yanak yapiyorum diye aşırı yağ basmis yanağımın kenarı top koymuş gibi yüzüm üst bolgesi elmaciktan dolayi cok geniş duruyor. Ben elmacık zaten sevmezdim. Bu aşırı yag basılan yerdeki yag geri alınabilir mi?

 21. Merhaba hocam,
  2 sene önce burun ameliyatı geçirdim.
  Sol tarafımda biraz çöküklük var. Bunu gidermek amaçlı
  Vücudumdan alınan yağı enjekte edebilir miyim ve bunun ne kadar kalıcılığı var acaba ?
  Cevap verirseniz çok mutu olurum.
  Teşekkür ederim .

 22. Hocam merhabalar. 28 yaşındayım yüzümde asimetri var yüzümün sol tarafı daha şiş ve çene kısmı daha kısa dudağım daha yukarıda sağ tarafıma ve ve sol tarafım çene kısmına yağ dolgusu yaptırmak istiyorum. Asimetri görüntüsünden kurtulabilir miyim ?

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 23. merhabalar hocam ben 3 ay önce yanak bölgesine yağ enjeksiyonu yaptrdım ama sonuç hoşuma gitmedi eski haline nasıl geri döner zamnla kendisi erirmi

 24. Meraba hocam,ben 2016 yaz mevsiminde da karın bölgesinden alınan yagı yüzüme enjekte yaptımdım.. o zaman cok belirgin olmasada enjekte yapılan bölgelerde şişlik vardı bu şişligin zamanla masaj vs.. geçeceği ni belirtmişti doktorum.. şuana kafar bu şişlikler ( yaklaşık 15 aydır) alın bölgemde duruyorlar ..
  Bu durum beni cok rahatsız ediyor.:(((
  Acaba alın bölgemde bulunan bu şişliklerden kurtulmam mümkünmü..( 3 tane var bu şişlik ten ..
  Ben yurdışında ikamet ediyorum..
  Vereceginiz bilgiler icin şimdiden teşekkür ederim..başarılarınız daim olsun..
  Saygılarımla:Ayfer

 25. Merhaba cene ucu yag enjeksiyonu yaptırdım sargım acılalı 3gün oldu ama sertlik mevcut ve cenem önde sanki agzım geride kaldı gibi bu ödem ne zaman gecer acaba normal görüntüye ne zaman dönerim

 26. Yüze uygulanan yağ enjeksiyonu kafa derisini de uygulanır mı kalıcılık sağlar mı kafamın sol tarafında hafif denecek kadar basıklık var çöküntü var yağ enjeksiyonuyla onarmak mümkün mü riskleri var mıdır

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 27. hocam.meraba goz cukurlugumu yag.dokusu.enjeksiyonuyla.giderebilirmisiniz yani.orbita okularisij icine yag enjektr.edilebiliyormu yani yag.dokusu enjeksiyonuyla daha.guzel gozlere sahip.olunabilinir mi?

 28. Hocam Günaydın
  Yaşım 41. Üst dudak etrafında borkot cizgilerim çok fazla. Yağ enjeksiyonu ile tamamen giderilirmi? Iyileşme süresi ve ücret ne kadar? Teşekkürler. ..

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz. Boy ve kilo bilgilerini de yazın.

 29. Meraba hocam benim alnım çok geride duruyor rahatsız oluyorum yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum 18 yaşındayım fiyat aralıkları nedir ve alın bombeli bi hal alır mı

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 30. Hocam beş gün önce göbekten alınan yagla yüzüme yag ejeksiyonu yapıldı gözümün birtanesi çok şiş ve yumruk yemis gibi mosmor yüzümde çenemde cok morluklar var dışarı çıkamıyorum nasıl çabuk geçer ne kullanmalıyım buz kompresi yapıyorum başka ne yapayım cevabınız için şimdiden tşk ederim saygılar

 31. Merhaba hocam.göğuslerime yağ enjekte ettirmek istiyorum.Ama merak ettiğim şeyler var.yağ ile istediğimiz boyuta kadar gelebiliyor mu ? Yoksa hafif dolgun bir görünüme mi sahip olabiliyoruz?silikon vs gibi şeyler yaptımak istemiyorum hem iz bırakıyor hemde bir çok kişi de hissizleşme başladığı yorumlarını okudum korktum açıkçası.Yağ enjekte edildiğinde böyle bir sorunla karşılaşır mıyız?

  • Merhaba, yağ enjeksiyonu ile meme büyütmenin avantajları de dezavantajları da var. Avantajları: doğal ve kendi dokularınız kullanılıyor, iz kalmıyor, daha doğal duruyor. Dezavantajları: çok büyütemiyoruz biraz dolgunlaşıyor. 3-4 yıl sonra tekrarı gerekiyor. Birde bu yöntem herkese uygulanamıyor, belli bir meme formunuz olması gerek, vücudunuzda yeterli yağ olması gerek gibi. Siz beni 0 533 6921598 den arayın görüşelim.

 32. Merhabalar defne hanım.ben yüzüme yap enjeksiyonu yaptım ama onunla birlikte yüz germe ameliyatıda oldum beraber.yüzüm çok şiş ne zamana kadar eski halimi alırım.iyice psikolojim bozulduda.kolay gelsin

 33. Defne Hanım merhabalar. Başkasının yağ hücrelerinden alınarak çoğaltılan kök hücrelerin bir başkasına enjekte edilmesi mümkün müdür?

  • Merhaba, yaş, boy ve kilonuz kaç? Ayrıca kol ve yağ alınacak bel ve karın bölgenizin fotolarını da 0 533 6921598 e gönderin yada 0 212 2967878 den randevu alıp gelin bakalım.

 34. Merhaba doktor hanım 38 yaşındayım yüzümde bir gram yağ yok bu sebeple yanak ve alın bölgesinde deformasyonlar oluştu bu bölgelere yani komple yüz bölgesine yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum bunun fiyatı nedir teşekkürler

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

  • Yüz dolgunlaşması için implant yapılmaz yağ enjeksiyonu yapılabilir. Yaş, boy ve kilo ile birlikte resimlerinizi 0 533 6921598 e gönderin bakayım.

 35. Merhaba hocam 1 hafta once goz altıma yag enjeksonu yaptırdım fakat tırnagımın ustu kadar morarmalar var daha gecmedı ne zaman gecip normal halını alacak.?
  Bırde goz altı cukurlugum tam olarak duzelmedı nekdar surede ıstedıgım goruntuye sahıp olacagım?

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here