Defne Erkara İletişim Bilgileri :

Adres :
Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5 Beşiktaş, İstanbul

Telefon :
0(212)296 78 78 | 0(533)692 15 98

E-mail:
info@defneerkara.com

146 YORUMLAR

 1. Merhaba gözaltı ışık dolgusu yaptırmayı düşünüyorum . İstanbul dışındayım kontrole gelmek gerekiyor mu mutlaka işlem sonrası? Fiyat öğrenebilir miyim ?

 2. İyi günler,
  Jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum öncelikle fiyatlarınız hakkında bilgilendirme maili atabilir misiniz?
  Ek olarak jinekomastiyle beraber karın gerdirme ameliyatı yapılabilir mi, yapılabilirse onun için de ücretlerinizi öğrenebilir miyim?

 3. Defne Hanım Merhabalar, İstanbul dışından geleceğim. Jinekomasti ameliyatı ücreti lütfen. Ameliyat sonrası pansuman vs. için kalmak gerekir mi ? Teşekkürler.

 4. Defne hn Selam 34 yaşındayım herikiyanda ince bir şekilde gülme çizgilerine sahibim agız ve burun arası gecicimi kalıcımı botox onerirsiniz ayrıca işlem ücreti nedir yardımcı olabilirSeniz
  Sevinirim

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 5. Merhaba, henüz reşit değilim fakat genetik olarak göz kapaklarımda fazlalık var. Yaşımdan dolayı işlem uygulayabiliyor musunuz? Fiyatını öğrenebilir miyim?

 6. Selam Defne Hanım,

  Doğumdan sonra memede küçülme oldu. Neredeyse yok gibi.. Aşırı birşey istemiyorum. Silikon ve yağ enjeksiyon fiyatlarını öğrenebilir miyim?

 7. İyi günler, meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum. 20 yaşındayım, 173 boy, 52 kilo ve 75D cup ölçüsüne sahibim. Ameliyat fiyatını öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.