Defne Erkara İletişim Bilgileri :

Adres :
Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5 Beşiktaş, İstanbul

Telefon :
0(212)296 78 78 | 0(533)692 15 98

E-mail:
info@defneerkara.com

179 YORUMLAR

 1. Merhabalar ben bulunduğum şehirde bir özel hastanede 6 ay önce meme küçültme ameliyatı oldum; fakat ameliyat sonrası bir türlü mutlu olamadım . Nedeni ise doktorun sağ meme başını kesmiş olması yeniden dikiş atması ve burada oluşan çöküntü buda yetmez gibi ameliyat sonrası oluşan (2 memede) lezyonlar ne kadar kist deseler de … bu durumda oluşan lezyonlar ne yapıl malıyım ?Sizin önerinizi önemsiyorum Şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba, sizi görmeden ne diyebilirim ki? Bence 1 yıl dolsun. İstanbul’a yolunuz düşerse meme ultrasonu çektirdikten sonra bana muayeneye gelin bakalım.

 2. Merhaba,
  Burun estetiği ve meme küçültme ameliyatı ücretleri hakkında bilgi alabilir miyim?
  Ayrıca ameliyatları hangi hastanede yapıyor sunuz?
  Şimdiden teşekkür eder,başarılar dilerim.
  syg

 3. Merhaba, göğüs büyütme ve burun ucu dikleştirmenin ücretlerini ayrıca kliniginizin hangi günler ve saatlerde açık olduğunu öğrenebilir miyim

 4. Defne Hanım merhaba. 27 yaşındayım ancak göğüslerim yeni çıkmaya başladığında olduğu gibi kaldı, hiç gelişmedi. Yok diyebiliriz yani. Bu durum beni sosyal ve psikolojik olarak çok etkiliyor, mutsuz ediyor ancak kimseyle paylaşamıyorum. Göğüs büyütme ameliyatından başka çarem yok. Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

 5. Merhaba Defne Hanım tüm mide ameliyatı olduktan sonra 37 kg verdim şuan 53 kg 1.67 boyunda 31 yaşındayım
  göhüslerimde önceden yaptırdığım slikonlar sarktı ve ağrı yapıyor yeniden meme protezi ameliyatı istiyorum
  birde bacak içi deri sarkmam var az bir miktarda da karın sarkmam var bu ameliyatları toplu halde olabilir miyim ortalama ücret ne olabilir
  bilgi verir misiniz

 6. Hocam. Meme büyüklüğünden memnunum. Ancak 2 çocuğum olduğundan göğüslerimin içi boşaldı.çok sarkık değil. Sutyenle idare eder gibi. Benim sorum. Ameliyatsız bir çözüm var mı. Sadece gögüslere enjekte mümkün mü. Son olarak fiyat bilgisi alabilir miyim

 7. Merhaba gözaltı ışık dolgusu yaptırmayı düşünüyorum . İstanbul dışındayım kontrole gelmek gerekiyor mu mutlaka işlem sonrası? Fiyat öğrenebilir miyim ?

 8. İyi günler,
  Jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum öncelikle fiyatlarınız hakkında bilgilendirme maili atabilir misiniz?
  Ek olarak jinekomastiyle beraber karın gerdirme ameliyatı yapılabilir mi, yapılabilirse onun için de ücretlerinizi öğrenebilir miyim?

 9. Defne Hanım Merhabalar, İstanbul dışından geleceğim. Jinekomasti ameliyatı ücreti lütfen. Ameliyat sonrası pansuman vs. için kalmak gerekir mi ? Teşekkürler.

 10. Defne hn Selam 34 yaşındayım herikiyanda ince bir şekilde gülme çizgilerine sahibim agız ve burun arası gecicimi kalıcımı botox onerirsiniz ayrıca işlem ücreti nedir yardımcı olabilirSeniz
  Sevinirim

  • Merhaba, net bilgi ve fiyat verebilmem için sizi ya da resimlerinizi görmem gerek. İstanbuldaysanız 0 212 2967878 den randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz, görüşmelerim ücretsiz. Değilseniz 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderebilirsiniz.

 11. Merhaba, henüz reşit değilim fakat genetik olarak göz kapaklarımda fazlalık var. Yaşımdan dolayı işlem uygulayabiliyor musunuz? Fiyatını öğrenebilir miyim?

 12. Selam Defne Hanım,

  Doğumdan sonra memede küçülme oldu. Neredeyse yok gibi.. Aşırı birşey istemiyorum. Silikon ve yağ enjeksiyon fiyatlarını öğrenebilir miyim?

 13. İyi günler, meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum. 20 yaşındayım, 173 boy, 52 kilo ve 75D cup ölçüsüne sahibim. Ameliyat fiyatını öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.