Defne Erkara İletişim Bilgileri :

Adres :
Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5 Beşiktaş, İstanbul

Telefon :
0(212)296 78 78 | 0(533)692 15 98

E-mail:
[email protected]

434 YORUMLAR

 1. Merhaba, genital bölge ve kolaltı kararmaları için uygulamalarınızı okudum, ne kadar süre alacağını ve fiyatını öğrenebilir miyim?
  Ayrıca bir göğsüm diğerinden tam bir beden büyük. Büyük olan göğsümü diğerinin boyutuna küçültmek ve dikleşmelerini sağlamak istiyorum. Bu konuda da işlem çeşitleri, operasyon (veya başka bir çözüm var ise) süresi, nekahat zamanı ve ücret bilgisine ihtiyacım bulunuyor. Şimdiden teşekkürler.

 2. Merhaba benim ablamın Trigeminal Nevraljisi var. Son dönemlerde çakmaları çok arttı, şiddetli ağrıları oluyor. Masseter botox yaptırmamızın bu hastalığa bir faydası olur mu? Trigeminal Nevralji hastalarına önerebileceğiniz başka bir uygulama var mı? Teşekkür ederim.

 3. Merhaba,

  45 yaşındayım, genetik olarak şu ana kadar bir cilt problemi yaşamadım. Menopozla birlikte özellikle göz-yanak arasında (göz altı değil) gülme mimiğine bağlı ince kırışıklıklar oluştu. Giderilmesi için ne yapabileceğime dair beni yönlendirmenizi rica ediyorum. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

 4. Merhabalar,

  bütün yüzümün ve göz çevremin daha beyaz olmasını istiyorum,koyuluklar giderilir mi bu yöntemle.?Özellikle göz çevremde deri kalınlaşması gibi emareler var.

  Teşekkürler

 5. Merhaba Defne hanım Ankara da yaşıyorum bundan yaklaşık 7-8 yıl önce burun ameliyatı oldum.Zamanla burnumun sırtında kemik çıkıntısı burun ucunda geçmeyen sertlik ve burnumda bariz sola doğru asimetri oluştu burun ucumda daha fazla belli oluyor sizden fiyat almak istiyorum.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.