Defne Erkara İletişim Bilgileri :

Adres :
Gayrettepe Mh.Yıldız Posta Cad Evren Sitesi.No:32 A Blok D:5 Beşiktaş, İstanbul

Telefon :
0(212)296 78 78 | 0(533)692 15 98

E-mail:
info@defneerkara.com

397 YORUMLAR

  1. Defne hanim merhaba burnumun ucuda asagi dogru epey bir sarkma var burun ucu kaldirma ameliyati ve goz cevrem de cukurlasma ve morarti var isin dolgusu yapmak istiyorum herikisi icin fiyat ve genel bilgilendirme yaparmisiniz

  2. merhaba ben jinekomasti ameliyatı yaptırmak istiyorum internet ten biraz araştırdım sizin videolarınızıda seyrettim 3.devre meme büyüklüğü var yağ dokusu meme başı normal ameliyatın maliyeti nedir ? ona göre gelmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim .

  3. iyi günler, burnumun ucu şişkin ve kemerli hem onu düzelttirmek hem de göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. İkisi birlikte ortalama fiyat ne olur?

  4. Hocam merhaba. 43 yaşındayım, 40 yaşına kadar yüzüm çok iyiydi, 30 yaşında gibi gösterdiğimi söylüyorlardı, menopoza girdim 40 yaşında ondan sonra sanki yaşlanma süreci hızlandı, özellikle çene ovali ve boyun kısmında deformeler oluştu, ne yapmamı önerirsiniz, teşekkür ederim.

  5. Merhaba defne hanım göğüs ölçüm 85B sarkıklar 24 yaşındayım boyum 1.56 bunun için nasıl küçültme uygulanır ve fiyat bilgisi verirmisiniz İstanbul’da yaşamıyorum

  6. 17 yasimdan gün aldım ocakta 17 yaşıma gireceğim burun estetigi olmayı çok istiyorum ve ailemde istiyor olabilirmiyim ve fiyatı ne kadar öğrenebilir miyim?

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.