Liposuction Fiyatları

12
2260
liposuction fiyatları

Liposuction fiyatları konusu benim tüm estetik ameliyatlar içinde belirlemekte en güçlük çektiğim konu. Çünkü liposuction fiyatını belirlerken bölge hesabı yapmak gerekiyor. Yani mesela halk arasında simit diye tabir edilen bel çevresi, bel ve karın olarak iki ayrı bölge olarak değerlendiriliyor tıp jargonunda.

Liposuction ile ilgili sitemde çok makale var. Hemen hemen her konuyu işlemeye çalıştım. Gelen talep ve sorular üzerine liposuction fiyatları hakkında yazı yazmak istiyorum. Aslında para konusu benim konuşmaktan hiç hoşlanmadığım bir konu, ancak yaşamak için para kazanmak zorundayız. Hele bizim iş özel bir iş olunca yani maaşımız olmayınca ister istemez hastamızla bu konuda konuşmak zorunda kalıyoruz. İnsanlar da haklı olarak öncelikle bu ameliyatın nasıl olacağına, neler yaşayacaklarına dair bilgi edindikten sonra, liposuction fiyatlarının bütçelerine uygun olup olmadığını merak ediyorlar.

Liposuction fiyatları sanırım hekimden hekime değişmektedir. Hizmet sektörü böyle. Net bir fiyatı yok. Diğer hizmet dalları da böyle. Örneğin evinizi boyatmaya kalkınca birbirinden çok farklı ücretler ile karşılaşabiliyorsunuz. Fiyat- kalite oranına değeceğini düşündüğünüz en iyi ustaya evinizi teslim ediyorsunuz. Bizim işte de aynı durum geçerli. Birkaç plastik cerrahtan fiyat aldıktan sonra size en uygun fiyat -kalite oranına cevap veren cerraha ameliyat oluyorsunuz.

Aslında tıpta hasta ile doktor arasında para konuşulması ayıp karşılanmaktadır. Ancak bizim branş tedavi amaçlı bir branş olmadığı, daha çok keyfi bir tarafı olduğu için biz diğer doktorlara göre daha rahatız. Tedavi edici branşlarda özellikle gelişmiş ülkelerde hekim- hasta arasında para alış verişi olmaz. Ama estetik cerrahi dalında oralarda da hasta hekime direk ödeme yapar. İşte bu yüzden liposuction fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması için bu makaleyi yazdım. Ama tabi burada liposuctionu kaç liraya yaptığımı yazamıyorum. Çünkü bu hem kanunlarımıza göre yasak hem de bu makale kalıcı bir eser. Yıllar içinde buraya yazacağım fiyat değişecektir.

Liposuction fiyatlarını belirlerken, tabi ki öncelikle kişinin liposuction ameliyatına uygunluğuna karar verdikten sonra, vücudu bölgelere ayırarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böyle yapmamızın nedeni liposuctionun da bölgelere ayırarak yapılması. En çok liposuction yapılan bölgeler başta karın olmak üzere, bel, sırt, kalça, baçak içi, erkeklerde meme bölgesi, kol, gıdı bölgesi, diz içi ve pubis bölgesidir.

Sonuç olarak; liposuction fiyatı liposuction yapılacak bölge sayısıyla doğru orantılıdır.

KOnu ile ilgili videomuz:

PAYLAŞ

12 YORUMLAR

  • Sizi yada resimlerinizi görmeden birşey diyemem. Hangi bölgeler için istiyorsunuz bilemiyorum. 0 533 6921598 den irtibat kurabilirsiniz.

  • Merhaba, doğum yaptınız mı, kaç tane? 0 533 6921598 e whatsappdan resim gönderin yada 0 212 2967878 den randevu alarak gelin görüşelim. Görüşmeler ücretsiz.

 1. Defne hanım , 29 yasında 1.78 boyunda 91 kiloyum özellikle göbek bölgesinde çok fazla yağlanma var , ne kadar spor yapsamda gitmiyorlar, bunlardan kurtulmak istiyorum liposakşın ameliyatı ile bu mümkünmüdür? eğer mümkün ise ortalama ne kadar bir ücret gereklidir?
  Op. Dr. Defne Erkara: Merhaba, boy ve kilo oranınız bu işlem için uygun görünüyor. Tam bir değerlendirme ve fiyatlandırma için 05336921598 e resim gönderin bilgi vereyim.

 2. Merhaba,
  29 yaşındayım, 1.66cm boyundayım ve 79 kiloyum. Sorunlu bölgelerim basenler ve komple bacak bölgesi. Liposakşına uygunmuyum sizce?
  Op. Dr. Defne Erkara:
  Merhaba, boy-kilo oranınız liposakşın için uygun görünüyor. Tam değerlendirme fiyatlandırma için sizi veya resimlerinizi görmem gerek. Sanırım Almanyadan yazıyorsunuz. Muayeneye gelmeniz zor olur. 0090 533 6921598 benim numaramdır öncesinde arayarak resimlerinizi gönderebilirsiniz. İç çamaşırlı olarak basen ve bacak bölgenizi farklı açılardan çekerek gönderin.

 3. 43 yaşındayım 66 kiloyum sadece karın bölgesinde yagim var aldırmak istiyorum nasıl olması gerekir fiyat konusunda bilgi almak istiyorum
  Op. Dr. Defne Erkara: Merhaba, 05336921598 e whatsappdan resim gönderin bakayım.

 4. Merhaba ben 3 çocuklu 30 yaşındayım ben 100 kg boy 165cm da .sorununlarim var kollarım yağ çektirmek istiyorum ve karın bölgesi de .benim memede sorunum var sağ meme kucak sol ise buyuk ve 3 çocuklu olduğumda dolasiyla sarkma oldu ben hem ikisini aynı denge istiyorum hem dikelestirmek fiyatı ne kadar tutar ona gore gelmek göstermek istiyor
  Op. Dr. Defne Erkara: Merhaba, boy ve kilo oranınıza göre liposuction için uygun değilsiniz. 80 kiloya inerseniz bu işlem yapılabilir. Ancak memelerinizi düzeltebilirim. Onlar bir dengeye gelip küçülünce size bir moral olacak ve daha rahat kilo verebileceksiniz. Üstelik rahat spor yapabileceksiniz. Büyük memeler spora engel olarak zayıflamayı zorlaştırır. İstanbuldaysanız görüşmeye gelin değilseniz 0090 533 6921598 e whatsappdan memelerinizin resmini gönderin tam ne yapılacak ve fiyat ne olur cevabını vereyim.

SORU SOR